Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, mert már beleőrü...

Mit tehetnék, mert már beleőrülök?

Figyelt kérdés

34 hónapja vagyok a párommal(21),igaz távkapcsolatban,40 km választ el minket,bár hét közben más-más város egyetemére járunk,így még nagyobb a távolság.Hétvégente felváltva megyünk egymáshoz és az az igazság már kicsit unom,értelmetlennek látom.Én még 3-4 évig tanulok az egyetemen,ő dolgozni szeretne,de soha se mondta,hogy a közelemben,említeni sem említi,hogy szeretne velem valamit.Úgy érzem ő jól elvan mellettem,néha megjegyzéseket is tesz,hogy hagyjam már abba a hisztit a távolság miatt.Hiába mondom,hogy sokkal könnyebb lenne elviselni a km-eket,ha legalább látnám,hogy ha munkába állunk a suli után,legalább tervezné,hogy egy városba megyünk,vagy összeköltözünk.Tudom,hogy fiatalok vagyunk és az iskola a fontos,de nagyon szeretem őt és a szívem szakad meg mikor hétvégén el kell válnunk,nagyon sokat sírok miatta és akkor is csak azt kapom,hogy fejezzem be a hisztit.Tudtam,hogy mit válalaok,nem voltam ilyen az elején,de az utóbbi hónapokban kilátástalan lett a dolog,amikor náluk vagyok el filmezik,gépezik, úgy érzem ő nem is akar semmit,sose mondta,hogy suli után szeretne velem lenni,esetleg összeköltözni vagy egy városban élni,még ennyit se mond,pedig ez rengeteg erőt adna nekem ,hogy kibírjam a magányos hétköznapokat.Most én vagyok ilyen hisztis,akaratos,mert úgy érzem ,ennyi év után igazán mondhatott volna valamit?Most ezért szakítsak vele?

21 l


2010. ápr. 22. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyet értek veled. Ha munkába áll,akkor nézhetne a környékeden. Kivel élsz a szüleiddel? Mert az összeköltözéskor nem tartathatod el magad vele. Vagy neked is van jövedelmet,hisz akkor egy kis lakásba szerintem jó ötlet lenne. Szerintem említsd fel neki egy picit a dolgot. Kedvesen,aranyosan...És kiderül mit gondol erről.
2010. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hmmm...ismeretlenül könnyű okosnak lenni, de véleményem szerint, ezt amit itt leirtál és megfogalmaztál, mondd el a párodnak! Mondd hogy aggaszt kettőtök kapcsolata, szeretnél beszélni róla, mondd el mit érzel, kérdezd meg mik az érzései és a tervei. Ha ez a megbeszélés, beszélgetés nem vezet eredményre és minden marad a régiben akkor szakíts bátran, fiatal vagy egyetemista, tanulj, bulizz, szerezz tapasztalatokat... szerintem.
2010. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindketten a szüleinknél lakunk és már említettem neki,annyit mondott,hogy nem tud garantálni semmit.De én nem is ezt várom,hogy garantálja,csak lássam rajta ,hogy lenne kedve hozzá,érdekli.Ha suli mellett össze is költöznénk,biztos elmennék dolgozni, nem tartatnám el magam.Szeretném érezni ,hogy tartunk egy közös cél felé,mert így elég céltalan:(
2010. ápr. 22. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mi 250km-re lakunk egymástól... a kényszer hozta így,mert ahol én lakom, semmi munka nem adatott meg a páromnak, pedig van végzettsége és jó adag gyakorlata...

7-8 hónap után visszaköltözött a szülővárosába, ahol egyből lett két munkahelye...

Most meg az a baj, hogy én nem találok ott munkát... de nem adom fel, mert Vele akarok élni!

2010. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én biztos nem viselném ezt el,nekem akkor is minden bajom van ha van 1-2 hét,amikor csak p-sz-v vagyunk együtt,mert hétköznap suli+melo...

de igy hogy még igérni sem igéri,hogy 2majd egyszer",az már régen rossz...

nem kell,hogy azt igérje hogy örökké veled lesz,de nah...azért ennyi idő után már "illik" mondani valamit,nem csak hétvégente ellenni együtt...

én rákérdeznék,hogy "és mik a terveid velem 1-2-5-10 év mulva?"

22/L

2010. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre csak azt mondja,hogy ne legyek követelőző.Nem tudom mi lesz így,most is sírok,mert fáj,hogy ő nem szeret annyira,hogy csak utaljon is rá...
2010. ápr. 22. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj én megértelek...tényleg mondd el neki, hogy rájöttél hogy azért hisztizel, mert sokkal kiegyensulyoottabb lennél, ha tudnád, hogy mi a helyzet, hogy elvagytok, és bármelyik pillben vége lehet, vagy biztosítson, hogy ellesztek még egy ideig.


Bár ilyennél az se kizárt, hogy van vki más hétköznapoon is, de nemfeltétlenül...

2010. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!