Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha dolgoztok, vagy nem...

Ti ha dolgoztok, vagy nem vagytok család közelben akkor mennyit beszéltek a párotokkal vagy a szüleitekkel napközben ha este mindig együtt vagytok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 10:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Telefonálásra vagy chatelésre gondolok.
2016. szept. 17. 10:38
 2/17 anonim ***** válasza:
Kb 10-15 percet.
2016. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Csak akkor keressük egymást a férjemmel ha valami fontos...amúgy nem beszélünk,szerintünk felesleges .
2016. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Mi ha tehetjük egész nap a telefonon lógunk a párommal!!! Tudom, hogy gáz, de még hat év együttélés után is meg vagyunk őrülve, ha nem halljuk a másik hangját minimum 3*...
2016. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
ha este találkozunk akkor semennyit.
2016. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi viberen szoktunk beszélni, férjemmel és a gyerkőcökkel élek, de anyukámmal is viberezek ha van valami.
2016. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor hívom napközben ha tényleg fontos dolog van, így többnyire nem hívom. Este úgyis találkozunk.
2016. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha van idonk akkor sokat. Pl most is ketfele vagyunk epp hivott hogy elkapott az eso jojjon e ertem :) de mindig mindent egybol megbeszelunk. 12 eve vagyunk egyutt, megis :) mi szeretunk egymassal beszelgetni (vannak gyerekeink is)
2016. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szinte soha. Ha van valami fontos mondanivalóm (mit hozzon hazafelé a boltból vagy efféle), 30 másodpercen belül elintézem.

Nagyon szeretjük egymást a párommal, de csak mert én beszélek, nem érzem magamhoz közelebb. Még akkor se, ha ő, de én vagyok a verbálisabb. Délután 3-től s hétvégén együtt lehetünk eleget.

2016. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha este találkozunk, akkor semennyit. Hiszen majd este nyugiban megbeszélünk mindent. Néha párommal beszélünk ebédszünetben. Szüleimmel nem. Egyébként napközben csak akkor telefonálunk, ha valami konkrét kérdés, elintézni való van.
2016. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!