Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha dolgoztok, vagy nem...

Ti ha dolgoztok, vagy nem vagytok család közelben akkor mennyit beszéltek a párotokkal vagy a szüleitekkel napközben ha este mindig együtt vagytok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Rendszeresen keressük egymást, mind a férjemmel, mind a gyerekekkel. Nagyfiam is mindig felhív suli után, lányom is, ha végez, férjem meg ha ráér munka közben és hazafelé is. Bejubjbet teljesen normális, mert igényeljük egymást.
2016. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Annyira utálom, mikor nem figyelek és a telefon átírja a szavakat :) azt akartam mondani, hogy nekünk ez a normális, hogy keressük egymást, mert igényeljük egymást.
2016. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Mi a párommal sokat, ingyen írunk és beszélünk is, szóval... reggel munkába menet, ha a másik is ráér (én pl. dolgozom, de headsettel megoldom, hogy mindkettő menjen), aztán neki van 3 szünet, akkor is, én amikor épp ráérek, akkor írok, meg mikor jön hazafelé, akkor is még felhív, hogy 10 perc múlva itthon van. :-) Szüleimmel pedig 2 naponta beszélünk.
2016. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 piroska és a farkas ***** válasza:
66%
Amikor férjem dolgozik - én itthon vagyok a kislànyunkkal - akkor biztos, hogy 5-6 alkalommal felhívjuk egymàst a 12 óràs műszakja alatt. Ezek csak pàr perces telefonok, de mindketten igényeljük. Ha bàrmi problàma felmerül munka közben, akkor gyorsan szól h x óràig nem fog tudni hívni. Vagy foglaltat jelez, ezzel jelzi h vele minden rendben csak beszelni nem tud.A szüleinkkel mindketten többször beszélünk hetente.
2016. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi van ,hogy csak telefonon kommunikálunk föleg ha már 3-4 napja nem „találkoztunk ”.Együtt élünk amugy... ( ö alszik én dolgozni megyek , és fordítva )
2016. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szinte semennyit. 2 hetente egy sms, vagy hívás, ha nagyon sos a helyzet, de amúgy semmi olyan nem történik, amit személyesen ne tudnánk megbeszélni otthon és nem várhatnánk addig. ha mindent telefonon elintéznénk, akkor amikor együtt vagyunk már nem lenne miről beszélni :/

volt egy kolléganőm, akinek a palija / később a férje / mindenért felhívta és beszámolt. szánalmasnak tartottam. ha a nő nem érte utol, vagy valamiért a mondat közepén le kellett tennie a fickónak a telót, akkor 200 lett a vérnyomása és elhordta mindennek. igazából csak felügyelet alatt akarta tartani.

2016. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Délután ha vége sulinak akkor hivnak fel gyerekeim ,illetve ha tudom hogy nem végzek korán akkor hivom fel férjemet hogy hoza el legkisebbet az ovibol ,illetve ha végeztem munkahelyemen akkor is felhivom családom hogy indulok haza .ok nélkül nem hivogatjuk egymást napközbe .
2016. szept. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!