Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem szégyellitek ha a...

Ti nem szégyellitek ha a családotokkal nyilvános helyre mentek együtt?

Figyelt kérdés

15-18 éves kor között.

Mármint nem szégyelitek ha masok ugy látnak titeket.



2016. szept. 25. 18:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
98%
Én mikor általános sulis voltam akkor éreztem ezt a szégyenlem hogy kísérgetnek a rokonaim/ ha anyum megölel. Most így 16 évesen már nincs ilyen egyáltalán.
2016. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%
Én egy ilyen kérdést szégyelnék.
2016. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

"Úgy"? Hogy "úgy"?


Azt nem szégyellem, ha nyilvános helyre megyünk együtt. Azt pl. szégyellném, ha seggrészegre innák magukat, vagy iszonyat taplón viselkednének, de ilyen nincs.


Ha nálatok csak az a gond, hogy szerinted egyedül/barátokkal kéne/illene menned, nem velük, akkor: majd kinövöd! ;-)

2016. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
98%
Voltam velük fagyizni is 21 vagyok :D ne érezd cikinek szüleid
2016. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Az enyémek szerencsétlenek, az operabálba vágynak, de egy színházba se merek velük elmenni. Szóval az operabál kimarad az életemből. :D
2016. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
96%
A családnak, szülőknek sokkal cikibb, mikor elviszik a kamasz gyereküket valahova, hogy együtt legyenek és örömet szerezzenek neki, az meg végig duzzog, puffog, hisztizik, forgatja a szemét, nyomkodja a telefonját (amit a szüleitől kapott, egyébként) és egy fagyit se hajlandó elfogadni, mert cikinek érzi, hogy a szüleivel cukrászdába megy.
2016. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a családomat. Miért szégyellnék időt tölteni olyan emberekkel, akiket szeretek? A barátaimmal se szégyellek nyilvános helyre menni.
2016. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel a kérdést mert szégyenlem a szüleim. Amugy nincsenek szüleim szal ja. Hanem azért kérdeztem mert elég sok helyen járok és nagyon kevésszer látom azt hogy egy család eggyütt töltene egy délutánt. Kiváncsi voltam hogy ti ezzel hogy vagytok.

Amugy ha lennének szüleim nem szégyellném őket hanem inkább büszke lennék és felnéznék rájuk.

Amugy 16/l

2016. szept. 25. 20:17
 19/34 anonim ***** válasza:
97%

Így huszonéves fejjel nem szégyellem. Tini koromba volt egy időszak az életembe, amikor a társaság amibe voltam (értsd. osztály amibe jártam) taplók gyülekezete volt, akik csak azt nézték, hol lehet az emberbe belekötni, ezáltal kiváltottak szégyenérzetet nem csak magammal szemben, hanem a saját családommal szemben is. A megfelelési kényszer akkoriban bennem is megvolt (hiábavalóan). Meg persze a bűntudat, hogy így érzek a saját családommal szemben.

Ha te is hasonló cipőben járnál, ezért lenne a kérdésed, azt tanácsolom, ne akarj megfelelni ilyen embereknek, mert sosem fogsz. Szard le. A családja senkinek sem tökéletes. Senkinek sem olyan mint, ami bizonyos filmekben modellként tetszeleg. Szereted őket a hibáik ellenére is? Ha erre a kérdésre igen a válasz, ne érdekeljen ki mit gondol.

De később erre úgyis magadtól is rájössz.

2016. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%

23 évesen a szüleimmel kirándultam a hétvégén

Miért kellene szégyelni? Örülnél, hogy elvisznek magukkal..

2016. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!