Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem szégyellitek ha a...

Ti nem szégyellitek ha a családotokkal nyilvános helyre mentek együtt?

Figyelt kérdés

15-18 éves kor között.

Mármint nem szégyelitek ha masok ugy látnak titeket.



2016. szept. 25. 18:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
72%
Iszonyatosan taplónak kell lennie egyik (vagy mindkét) félnek, ha egyáltalán a kérdés felmerült.
2016. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
9%
Na valaki nagyon családcentrikus, amikor lepontozgatni kell. Érdekes hogy minél egyszerűbb egy ember, annál fontosabb neki a csordabűz.
2016. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%
Elég beteg ember az, aki szerint ezen szégyellnivaló van.
2016. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
41%
Alapesetben nem szégyellem őket, de ha mondjuk elkezdenek egy kávézóban a társaságom mellett egymással hangosan (hogyan máshogy lehetne?!) politizálni, akkor igen.
2016. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
96%
Én egyáltalán nem. Sőt, szívesebben csinálok közös programot az anyámmal, mint haverokkal. Sokkal jobban érzem magam vele, szerintem azért is, mert kivételes anyukám van, és vele teljesen önmagam lehetek. Meg hát..a család sokkal erősebb kapocs. Nehogy már inkább a társaság előtt legyen ciki bármi. Azok csak idegenek.
2016. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
64%

Szüleid vannak csak a kèrdès az hogy mièrt mondod hogy nincsenek?

Meghaltak? Àllami gondozott vagy ès nem is,erted meg öket?

2016. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%
Én inkűbb 12-16 között "szégyelltem" mert cikinek éreztem. Aztán szerencsére felnőttem.
2016. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
76%

Én szégyelltem őket, de nem azért, mert "jaj, ciki a családdal lenni, 16 évesen csak a haverok blablabla"... hanem mert az én családom tényleg szégyellnivalóan viselkedett és viselkedik még most is:

- anyám és apám képes az utca közepén leállni egymással ordítozni

- vagy ha nem, akkor velem meg öcsémmel ordítoztak pitiáner dolgok miatt

- anyám idegeneknek olyan szinten nyávogva teszi magát, hogy én szégyellem magam miatta (annyira mű, hogy kilométerekről látszik, plusz a nála fiatalabbakkal, ha nem hivatalban van, rögtön gügyög, buta általános iskola elsős kategóriás "vicceket" mond)

- öcsém folyton engem piszkál, a szüleim meg röhögnek rajta (ő a kiskedvenc kettőnk közül)

- mindenféle hülyeséget 20szor elmagyaráznak nekünk jó hangosan, olyanokat is, amiket minden 10éves tud, és mi is tudtunk pláne 17-18 évesen. Igazgatják a ruhánkat, de nem azért, mert rosszul áll, hanem mert ingerenciát éreznek az igazgatásra. Ugyanolyan, mint igazítás előtt, de legalább elégedettnek érzik magukat, hogy ők igazították meg. Félóránként 2x minimum. Útkereszteződésnél, lámpánál mindig mondják, hogy erre nézz először, arra nézz, várd meg, amíg zöld lesz a lámpa stb. Ha hebrencs lennék, megérteném, de kicsi korom óta betartják. Zebrán fogják a kezem, ha nem akarom odaadni, akkor duzzognak meg azt mondják, nélkülük elüt az autó. Szóval LÁTVÁNYOSAN, HANGOSAN kisbabaként kezelnek.

2016. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
66%

20 éves vagyok, és egyáltalán nem szégyellem, és amikor 16 voltam se szégyelltem. az anyukámat és tesómat ismerik a barátnőim/barátaim, de ezt sose bántam. Apukámmal kevesen találkoztak, de aránylak gyakran csinálunk programot akár a városunkban, vagy városon kívül, de sosem szégyelltem őket se ismerősök se ismeretlenek előtt sem.

Ezt a dolgot szerintem mindenki kinövi, fiatalabb korban 10-14 között szerintem gyakoribb hogy valaki szégyelli a családját, 16 év felett az már elég fura dolog.

2016. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Mindketten meghaltak. Amugy csak kiváncsi voltam hogy ti mit gondoltoj erről a témáról.

Olvastam a válaszokat és igaz hogy nem tudhattátok hogy mi az én hátterem de némelyik válaszoló ugy csinált mintha ismerne vagy valami.

2016. szept. 26. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!