Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne a páromnak adni...

Mit lehetne a páromnak adni ballagására?

Figyelt kérdés

most ballag gimiből . és ötletem sincs mivel lepjem meg.

Várom a véleményeteket :)


17 L


2010. ápr. 26. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj, hasonló helyzetben vagyok én is.
2010. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan csokor, amit bonbonokból fonnak? Szerintem nagyon aranyos, ötletes! Mellé egy ballagási szalagot venni.

Vagy egy üveg jóféle bor, esetleg feliratoztatva.

Ékszer: pl karláncot a fiúk is hordanak olykor, esetleg plusz gravírozva.

2010. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok, ilyen csokorra gondoltam:

[link]

2010. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezdejó! Hol lehet ilyet csináltatni?
2010. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb édességboltokban lehet csináltatni ilyet! Egyre elterjedtebb ez, biztosan találnál olyat, akinél tudsz rendelni.

Egyébként... ha minden kötél szakad, saját magad is meg tudod csinálni, csak egy kis krepp, szalag, és naná: bonbon kell :)

2010. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, délután voltam ilyen csokrot rendelni ballagásra. Az édességboltban csak 2 kész csokrot tudtak mutatni (3-4 szem bonbonnal volt 1700 ft), mondták, menjek át a szomszédos virágboltba, ott tudnak kötni. A virágos azt kérte, menjek vissza, és vegyek 13-15 szem bonbont (rafello), és menjek vissza vele, megcsinálja :)

Ez 600+1500 Ft lesz együtt!

2010. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!