Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi volt a legbenabb ajandek,...

Mi volt a legbenabb ajandek, amit a rokonoktol kaptal?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Jaj :D ~8-10 évesen, nem emlékszem pontosan, a mostohatesómmal együtt kaptunk 1-1 nagy csomagot, anyumtól. Tűkön ülve bontjuk ki, benne van egy laptop. Hát azt hittük végünk, eufória, minden. Kivettük a dobozból, kinyitottuk... ÉS EGY JÁTÉK. :D Ilyen gagyi pixeles műlaptop volt, bugyuta játékokkal. Szegény anyukámat nagyon sajnáltam, mert látszott rajtunk, hogy mekkorát csalódtunk, de utólag belegondolva vicces. :) 22/F
2016. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Bugyik... sok-sok bugyi Mikulás zacskóban a fa alatt... (Nagymamámtól, voltammár kb. 15-16 éves...) Nem idén. :)
2016. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.: Az nem baj, ha nem iden... Egy halom bugyi mindig jol jon 😉
2016. dec. 25. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
en szerencses vagyok,mindig vallalhato ajandekokat kaptam, de ismerosom egyszer kapott parfumutanzatot, aminek az uvegere puma helyett azt volt irva, hogy pump :D
2016. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1. :-D
2016. dec. 25. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Én kaptam már sokszor olyan ajándékot, amit mások lehet, hogy szégyellnének, pl. többek között a szüleimtől bugyikat meg melltartókat. De nekem minden ajándék vállalható, amit szeretettel adnak. Oké, ha mondjuk egy dildót kapnék valakitől, akkor lehet, hogy néznék egy nagyot, de nem küldeném el a fenébe az illetőt.
2016. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legrondább karácsonyi mintás pulcsi,amit csak eltudsz képzelni.


De mivel szívből adták megköszöntem,és előttük felvettem.

Utána többet nem volt rajtam

2016. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy doboz bonbont, amiből hiányzott egy darab.
2016. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmtől kaptam egy harangot, ami elvileg eljátszotta a Jingle bellst, ha megnyomtad rajta a gombot. Viszont kb a dal első sora után a zene elcsuklott és csak vinnyogott. Ráadásul le volt kopva egy helyen, szintr biztos vagyok benne, hogy az övé volt előtte, csak nekem adta, mivel elromlott. Ez kb 15 éves korunkban volt, én akkor imádtam (most is :D) az ilyen kis kütyüket, de jobban tetszett volna egy új :D
2016. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokszor kaptam ilyet ha nem ismertek (bena ajandekot) de rendszerint elfelejtettem ezeket. A szandekot ertekeltem a targy par evig porosodott aztan ment a lomtalanitasba. Masnak jo lesz alapon ;)
2016. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!