Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaladom nem fogadja el a...

A csaladom nem fogadja el a ferjemet csupan azert, mert kulfoldi. Minden kapcsolatot szandekosan megszakitottak velem. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

4,5 eve vagyok hazas. A ferjem amerikai es az eskuvo utan az USA-ba koltoztem ki vele. A szuleimmel evek ota nem tudtam beszelni. Nem kivancsiak ram, miota ferjhez mentem. Utaljak a ferjemet az orszaga miatt, igy arulonak, senkihazinak neveztek engem is, amiert hozzamentem. Ugy erzik, olyan "bunt" kovettem el, amiert nem jar bocsanat. Azt gondoljak, hogy egykekent messze kulfoldre koltoztem a "mocsok orszagaba", igy a ferjem "elrabolta" a lanyukat. Tiltottak tole mindig is, pedig nem vettek az erot, hogy akar csak felszinesen megismerjek es felfedezzek azt a sok jot, ami benne van. Az is zavarja oket, hogy nem tudnak vele kommunikalni, bar soha meg sem probaltak vele beszelni. Tobb modon probaltam mar felvenni a kapcsolatot a csaladommal, de mindig az lett a vege, hogy csak letettek a telefont. Par hete pedig mar nem is tudom oket hivni. Gyanitom, hogy a szamukat megvaltoztattak. Egyszer szemelyesen is visszamentem Magyarorszagra hozzajuk, de nem engedtek be. Mit tehetnek? Sosem volt ezelott rossz a kapcsolatunk. Edesapam bizonyos ertelemben eleg szelsoseges elveket vall, marmint nem naci meg ilyenek, de tulteng benne a nacionalizmus. Nem tudja elfogadni a dontesemet, nem akarnak latni minket. En nem tudok ugy elni, hogy a szuleim ok nelkul neheztelnek egy ilyen dologert. Egyre nehezebben tudom ezt elviselni. Akik felneveltek, akik mellett felnottem, ilyen erdektelenne valtak irantam...borzaszto erzes. A ferjemmel semmi problema sincs, nagyon rendes, szoval nem ertem, hogy mi a bajuk...nem tudnak a boldogsagunknak orulni. :( Mit tehetnek?


24/N


2010. máj. 11. 21:14
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Es az iskola miatt sem neheztelhetnek, mert befejeztem itt. 2 diplomat szereztem es ezt anno megirtam nekik.
2010. máj. 11. 21:16
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
küldj majd képet nekik az unokájukról...mindent megpróbáltál, ne erőlködj tovább
2010. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Van egy 1 eves unokajuk is, de ugy latom, hogy sosem fogom tudni megismertetni a nagyszuleivel. :((
2010. máj. 11. 21:17
 4/27 A kérdező kommentje:
De miert van bennuk ez az utalat? En nem erzem azt, hogy rosszat tettunk volna. Ti szulok hogy latjatok ezt? Lehet egy szulo ilyen elutasito?
2010. máj. 11. 21:18
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A férjed fehér, vagy fekete? Ha utóbbi, esetleg ezt nem tudják megemészteni.

Ne erőlködj, ha ehhez /mármint ahhoz, hogy tudomást sem vesznek rólad/ van szívük, nemcsak a te életed keserítik meg, hanem a saját magukét is. Idővel változhat a helyzet. Talán egy unoka után.

2010. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mar van unokajuk. A ferjem feher.
2010. máj. 11. 21:25
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le őket, éld a saját életedet. Úgy akarod végigélni ezt a rövidke kis életet, hogy besavanyodsz a szüleid miatt?
2010. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Megiscsak a szuleim. Csak ok vannak nekem Magyarorszagon. Persze, hogy faj ez, hiszen veluk nottem fol, 20 evig veluk eltem es nincs okuk igy viselkedni. Igazsagtalanok.
2010. máj. 11. 21:29
 9/27 anonim ***** válasza:
9%
Nekem a legjobb barátom az, aki ki akar költözni az államokba. Megmondtam neki, hogy ha kiköltözik, abban a pillanatban megszakítok vele minden kapcsolatot. Pedig legalább olyan jó a kapcsolatunk, mintha testvérek volnánk. Lehet, hogy túlteng bennem is a nacionalizmus, de a cselekedeted az én szememben hazaárulás. És Kölcsey is megmondta: "A haza minden előtt!" Mellesleg lehet, hogyha mondjuk Svédországba emigráltál volna, akkor jobban elfogadnák a szüleid a helyzetet.
2010. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mi rosszat tettem? Meg sem probaltak a szuleim megismerni a paromat! Inkabb ez a vak, ostoba dolog. Ugyan mi rossz van itt? Csak az mondja, hogy rossz, aki a TV-bol tajekozodik 100%-osan. Egy embert amugy sem kellene a szarmazasa alapjan megitelni. Semmi sem derul ki a szemelyisegerol.
2010. máj. 11. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!