Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Voltatok már ilyen...

Lányok. Voltatok már ilyen helyzetben, ha igen hogyan oldottátok meg hogy újra jólegyen? És én mit tehetnék, hogy boldogok legyünk újra? Tipp? Kérlek.

Figyelt kérdés

Barátomat mostanában nagyon sokáig gyanúsitottam ok nélkül, szídtam vitáztam vele, és túl féltékeny voltam.

Megbántam, eszméletlenül h*lye voltam...

mert most mondta hogy ez így neki tovább nemfog menni ha igy folytatom, mert ő ezt unja, fél velem találkozni, fél a balhétől fél hogy nem tudunk eltölteni együtt 1 nyugodt napot sem, és hiányzom neki, de egyszerűen fél tőlem.

Vissza akarok csinálni mindent, hogy lenyugodjanak a kedélyek, hogy szeressen (igy is szeret) mégjobban, hogy boldogok legyünk és hiányozzak neki, és hogy felviduljon.

De hogyan érhetném el, hogy minden a régi legyen és kibillenjünk a depiből, és a szerelem vegye át benne az irányítást újra?

És hogy ne féljen tőlem, hanem érezze hogy szeretem, és hogy velem boldog.

Kérlek segítsetek


2010. máj. 14. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
én voltam a linkelős. Szerintem a szeret egy utolsó esélyt megad neked, de ha evvel sem élsz akkor tényleg hagyd inkább őt. És sok sikert a holnaphoz:)
2010. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszönöm.

adott még egy esélyt, ezt mondtam is hiszen amikor kérdeztem hogy milenne ha megpróbálnánk pár napig depi nélkül...akkor arra mondta hogy az ugy mennni fog.

Szóval kaptam esélyt, meg holnap is látni szeretne, csak fél:(

De remélem hogyha a holnapi napon jól viselkedem vele akkor picit lenyugszik.

Köszi:$

2010. máj. 14. 19:45
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is tanulhatsz. Jó kis vicces párbeszéd-példák, szerelem, szeretet és más effélék témakörben.

[link]

2010. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

mondta most 7kor este, hogy mennie kell, mert az anyjáék hívják, majd jön, nemtudja mikor, nemérti mit akarnak.

erre vártam...most lelépett msnről... úgy aggódom meg ideges vagyok, vajon milehet vele? mitörténhetett?

2010. máj. 14. 21:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj és ne idegesítsd evvel:) Szerintem meglepit terveztek neki ha szülinapja van:) nyugodj meg vagy csak beszélni szeretnének vele:)
2010. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most ennek a helyzetnek a fordítottja van A fiamat is állandóan piszkálta a bnője, féltékenykedett, minden percéről elszámoltatta. Most közölte a fiam, no neki ebből elég volt, nem mazohista, hogy folyton cseszegessék. Aranyos kislány lenne amúgy, most nekem szólt, beszéljek a fiammal, de a fiam azt mondta, ne szóljak bele, ő már rengeteg esélyt adott, most besokallt. De ha te még kaptál egy esélyt, próbálj kicsit változni. A lányomat annak idején mikor hívogatták a fiúk, 3-ból kétszer "nem ért rá". Ez a hozzáállás nagyon jól bejött, mindig őt hívták, nem neki kellett hívni az aktuális partnerét. A legtöbb fiú jobban szereti, ha kicsit harcolni kell egy lányért, hidd el.Fel a fejjel, hagyd, hogy ő közeledjen.
2010. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!