Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyam nem bizik bennem!?

Az anyam nem bizik bennem!?

Figyelt kérdés

Szoval ez a tema csaladi es sz**ualis.bocsi hogy most ide raktam.szoval a szuleim eleg regimodiak es a csalad nagy resze is.el kaptam valami fertozest es nagy nehezrn mondtam el anyukamnak de bizalmasan es nekem ez egyertelmu volt hogy ne mondja el masnak mert ciki.es ezert megyek is majd nogyogyaszhoz eletembe elosszor es ezt tudja is anya hogy emiatt de rlmondta konkretan az egesz csaladnak es mindenki ezzel piszkal hogy meg fikaz meg stb.hogy pl noi orvoshoz menj ne ferfihoz ne mutogasd magad.egyebkent 18eves vagyok egyszer volt baratom akivel lefekudtem de nem vele veszitettem el a sz*zessegem hanem mar korabban.de ezt a csaladban senki nem tudja.mert anyamnak az a velemenye(eltulozzak nagyon a sz*zesseg temat mintha isten tudja milyen nagy dolog lenne) hogy 18ev alatt nem sz**elhetek mert hogy addig o sem csinalta es hogy csak a baratommal veszithetem el stb.konkretan megtiltotta.de nem szoltam neki hogy mar "nagylany vagyok"szoval meg mindig abban a hitben el hogy sz*z vagyok es kozolte velem hogy eljon velem dokihoz(szerintem igy akar meggyozodni rola hogy tutira sz*z maria vagyok)meg hogy szoljal az orvosnak hogy sz*z vagyok ovatos legyen.de ezt a doki ugyis latni fogja hogy ez nem igy van.es kicsit parazok hogy mit fog irni a papirra es anyam elott leleplezodok.de egyebkent mas csaladtagom pl uncsitesok 16evesen mar sz**ualis eletet eltek,de ha en csinalom ezt mar bunt kovetek el.es annyira zavar hogy felfujjak ezt az egeszet meg hogy nekem semmit nem lehet stb en egy ri**nc vagyok ha lefekszek valakivel stb.es az bant ebben az egeszben hogy anyukam szerintem nem bizik bennem vagy nemtudom de sosem volt koztunk olyan anya lanya kapcsolat es konkretan semmi ilyet nem beszelunk meg.a sz*x nalunk tabu tema.de a legtosszabb az hogy akar mit elmondok neki o egybol tovabb adja az egesz csaladnak es mindenki tud rola meg ha meg is kerem hogy ne mondja el akkor is.

A valaszokat elore is koszonom es kimeljetek attol hogy ha nagylany voltam ahoz hogy sz*xel ahoz is nagylany legyel hogy elmond anyadnak.



#szex #család #tabu #kapcsolat szüzesség #nőgyógyász bizalom
2017. aug. 17. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Most büntiből olvasd fel amit írtál EGY SZUSZRA!
2017. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokat irtam,ossze vissza sajnalom csak ideges vagyok.
2017. aug. 17. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hogy ne jöjjön be

ha ezt ott megmondod, mivel mar felnott vagy be se engedik

a papirra meg nem irja rá hogy nem vagy szűz, amúgy is orvosi titoktartàs miatt el se mondhatja

2017. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem jonne be velem sot tuti hogy addigra le is beszelem rola.csak az zavar hogy nem bizik bennem es ehhez a dologhoz ilyen negativan all hozza.
2017. aug. 17. 16:41
 5/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha nem lehet velük ilyenről beszélni, akkor hagyni kell a fenébe. Nem beszélni róluk ilyenről. Élni az életed boldognak lenni. Ha kérdezik mi van, akkor annyi, hogy persze anyukám és tovább menni, nem leállni hallgatni a prédikációt. :)

Szóval:

1, anyádnak semmi köze hozzá.

2, doki nem mondja el neki és nem is lehet bent vizsgálatnál. Amit a végén közölsz vele azt tudhatja. Esetleg elolvassa a receptet, hogy xy krém kell.


Nyugi és végy be 2-3 lesz@rom tablettát is. :)

2017. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Be sem mehet veled anyukád... 18 vagy, nem fogja beengedni a doki. Ha 18 alatt lennél, akkor is úgy mehetne be, ha te is beleegyezel.

És nem írja rá a papirra h nem vay szűz, de ezt az orvos meg fogja tőled kérdezni, légy őszinte.

2017. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) az orvos miatt mar nem parazok:) csak hogy megis anya igy all hozza es igazabol el is alarom neki mondani meg nem is mert tudom hogy csalodna bennem vagy ezek utan meg inkabb nem bizna bennem.es meg most z jutott eszembe hogy az orvos maskepp vizsgal egy sz*z lanyt es egy nem sz*zet,es hogy ez ra kerul a papirra hogy megis pontosan hogy vizsgalt?
2017. aug. 17. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
A doki nem tudhatja biztosra, hogy szűz vagy-e, hiszen a szűzhártya sokmindentől átszakadhat, pl sport, tampon. Az ilyen konzervatív szülőnek tök felesleges elmondani, csak a feszültség lesz belőle.
2017. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyudnak, hogy a sok lovaglastol mar nem vagy szuz :D
2017. aug. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Buta, elmaradott szüleid vannak.

Ha anyád egy pletykafészek, akkor ne mondd el nekik.

Állj ki magadért, ha a a többiek csesztetnek.

Mondd meg nekik, hogy gratulálsz ahhoz, hogy ők soha nem voltak betegek. És mellékesen megkérdezném, hogy meséljenek az első szexükről, mert téged is érdekel a téma. Ne aggódj, hamar lekopnak, mert nekik cink. XD

Amúgy meg tényleg, akikkel nem lehet sexről beszélni, azokkal nem is érdekes. Leszarom tabletta feléjük és menj tovább.

2017. aug. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!