Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nagyon megváltozott az...

Anyám nagyon megváltozott az utóbbi idöben, mindenbe beleköt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mostanába igazán nemtudmibe belekötni ugyhogy bele kötött abba hogy miért van itt nálunk a barátnőm mindennap stb stb. nála meg azért nem vagyunk hétköznap mert nem 1 városban lakunk. és ilyenkor mit csináljunk???? üljünk az utcán egy padon vagy mi?
2008. okt. 21. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
--Szia.Próbáltál már leülni beszélni anyukádal?Mindenek van oka.Sajnos nem ismerem az anyukádat.Hány éves vagy?Miótta jártok a barátnődel?És a legfontosabb kérdés,milyen a viszonyuk a barátnődnek az anyukádal?Nem lehet hogy olyankor mikor nálad van a csajszi,anyukád nem tudja végezni a dolgát vagy csak zavarja hogy mással már nem is foglalkozol csak a barátnődel?Ha több infót adsz magadrol akkor át fogom látni a problémát.És mielőtt azt hinnéd hogy egy vén hátzsártos vénaszony vagyok,tudnod kel hogy 25 vagyok és nekem se volt jó a viszonyom az anyámal.Csak azzal foglalkoztam hogy könnyü legyen az életem,minél többet legyek a barátaimal.De amiótta megismertem az ex barátomat akitöl terhes maradtam,anyám megváltozott,gyülölt,sőtt kurvának nevezet peddig ő volt az első akivel lefeküdtem.azt mondta hogy ha megtartom a babát .elzavar a háztol.22 éves voltam de harcoltam a babámért.Most meg ott tartok hogy mikor megszületet a kicsi,anyám volt az aki végig mellettem volt,és most annyira imádja a kicsit.Ezt csak azért irtam le neked hogy tud hogy mindenek oka van,Talán nem vagy olyan szó fogadó fiu mint mielőtt megismerted a barátnődet.Nem tudom.Ülj le ,beszélj vele,kérdezd ki a véleményét.Ha szeretnéd hogy jó legyen a viszonyotok akkor éreztesd hogy fontos neked a véleménye.
2008. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy anyámmal nem lehet beszélni! tegnap megkérdeztem hogy mi a gondja a barátnőmmel de nemtudta el mondani. csak h belekössön valamibe. meg azt mondja hogy nem kell mindennap itt vacsiznia.. jó az aztmondom van benne valami de eddig össz-vissz 2 szer vacsizott itt ugyhogy.. a barátnőmmel 1,5 hónapja vagyunk eggyütt. én 18 éves vagyok. (már ezér is idegesit kicsit g megpróbálja megmondani nekem h mit tehetek és mit nem.)
2008. okt. 21. 11:30
 3/5 A kérdező kommentje:
a barátnőm meg anyám viszonya pedig egyáltalán nem rosz. ezért sem értem anyámat. aztán azt mondja hogy a végén azt érem el hogy nem teheti be hozzánk a barátnőm a lábát.. tehát ezér nem is vágom a dolgot.. de aki ismer meg anyámat az tudja h anyám csak magával foglalkozik ugyhogy...
2008. okt. 21. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg két dolog játszik egybe anyukádnál:

Egyrészt kezd klímaxolni, ilyenkor hiperérzékenyek, mindenbe belekötnek, és semmi nem jó nekik. Ez majd elmúlik magától.

Másrészt valahol minden anya "szerelmes" az arany kicsi fiába, és nehezen emészti meg, amikor először érzi azt, hogy egy nő "elveheti" tőle. Ez az érzés is idővel elmúlik, pláne ha tudatosítod benne, hogy a féltékenység felesleges és nem is szép dolog.

2008. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Klimax. Ez felborítja a homonháztarást. hírtelen hangulatváltozás, befeléfordulás, félelem az öregedéstől. Talán a barátnődben "ellenséget" lát, eddig az Ő kicsi lánya voltál, most meg egy "idege"nel jobban elvagy. Amennyi időt tudsz, szakíts rá időt, vásároljatok együtt és kérj tőle tanácsokat hogy érezze hogy fontos neked.
2010. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!