Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem felejted el, bárhogy is...

Sosem felejted el, bárhogy is telik az idő. Akárhány új embert is ismersz meg ezen a világon. Ő mindig a szívedben marad. Számodra ki ez az ember?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 19:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy most már csak barátom.

Szerettem nagyon, és ő is engem, de a sors úgy hozta h nem lettünk egy pár, ettől függetlenül ő mindig szeret engem nincs is senkije. Nekem van barátom akit szeretek, de azt a fiút nem tudom kitörölni a fejemből

2010. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy srác aki hosszú ideig a része volt az életemnek de végülis sosem alakult ki semmi nem tudom miért furcsa! Nincs is más nem tudok mást szeretni de azaz igazság azt se tudom mi van vele! Szinte minden nap eszembe jut jó lenne tudni ő gondol e rám csak néha!
2010. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Az előző barátom. És mielőtt feljöttem a GyK-ra és olvastam volna ezt a kérdést pont rá gondoltam meg,hogy mennyire "jó" volt még akkor az életem és mennyire egyszerűbb és,hogy még mindig nem tudtam elfelejteni. Már több mint fél éve vége van a kapcsolatunknak,de még mindig nem tudtam elfelejteni és előtte is éveken át szerettem. Nekem szerelem volt első látásra (állítólag neki is).

Amikor úgy éreztem,hogy már nem szeretem akkor is eszembe jutott minden nap. És mostanában egyre többet feltör bennem az érzés, akármennyire is próbálom visszafojtani.

Amióta nem vagyunk együtt teljesen más ember lettem. Néha úgy érzem,hogy már csak a testem él,a lelkem meghalt.

És bármennyi barátom is van aki szeret és én viszont szeretem, azóta gyakran egyedül érzem magam...

2010. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%

a jelenlegi barátom. :) bárkit ismerek meg, érzem hogy jól döntöttem anno, h vele jöttem össze. :D

és a kedvenc barátnőm :)

2010. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
az előző barátom
2010. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az exem. Miatta váltam el, miattam vált el, jegyesek voltunk, mégsem lettünk egy pár. Sokat gondolok Rá, sokat gondol Rám, az előbb beszéltünk telefonon. Van barátnöje, Nekem senkim.már féléve vége, de nem tudok még mindig mással kapcsolatot kezdeni:(
2010. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Lilah ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Az igaz szerelem is elmúlik egy idő után ha nem táplálják. Legalábbis nálam.
2010. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
19:40 Nem feltétlenül szerelemre gondoltam. Hanem egy olyan emberre, aki mély nyomokat hagyott benned.
2010. máj. 31. 19:43
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

És neked, kedves kérdező?

(19:31 voltam)

2010. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt legjobb barátnőm. Már nem beszélünk, de mindig eszembe jut és néha nagyon hiányzik.
2010. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!