Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmennél a nagymamád...

Te elmennél a nagymamád temetésére ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm szülei elváltak. Az apja és az apja családtagjai nem látogatták. Sosem köszöntötték fel semmilyen ünnepnapokon, nem vettek Neki semmit és üdvözlőlapot sem küldtek. Az apai nagymamája nemrég halt meg. Most azon gondolkodik, hogy elmenjen-e a temetésre. Azt mondtam Neki, hogy én biztos nem mennék el.
2017. dec. 14. 07:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ, milyen volt a kapcsolata a nagymamával
2017. dec. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha a nagymama sem tartotta vele a kapcsolatot, akkor én nem mennék el.
2017. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Pont a lényeget nem írtad le, hogy a mamával milyen volt a kapcsolata. Ez számít csak.
2017. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Leirta, h semmilyen kapcsolata nem volt veluk!

Nem mennek el.

2017. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehet tudni, hogy miert nem volt kapcsolatotok. Lehet, drags anyuka tiltotta el az spat es csaladjat a gyerektol. Nem mindenkinek van szep, bekes valasa. Legtobb esetben a gyerek errol nem is tud, csak esetleg sokkal kesobb majd felnott koraban. En elmennek.
2017. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Én elmennék, mert az én lelkiismeretem így lenne nyugodt. Végig nézném a távolból, aztán hazamennék. Nem kérném a jópofizásból senkitől.
2017. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Mivel sem vele, sem az apjával nincs kapcsolata, nem mennék el.
2017. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Amugy kerdezo, te ne tanacsolj hulyesegeket , nem tudod mi van/volt a csaladban.
2017. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Elmennék. Az a néni lehetett olyan állapotban hogy nem tudta látogatni, akadályozhatta a család, akármi ok lehetett. Érdekes hogy mindig felmerül ilyenkor érvként hogy semmit sem vettek az adott illetőnek.. Ha vetek volna, de egyébként sz*rnak a fejére, nem lenne kérdés hogy megy-e?
2017. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen esetben elmennék. Azért mert a nagyi meg az apai vonal olyan, amilyen, az nem jelenti azt, hogy nekem is távolságtartónak kell lennem.


Édesapámat pedig megtisztelném annyival, hogy az édesanyját utolsó útján "meglátogatom".


Én ezt tenném, de hát mégiscsak a barátnőd tudja tényleg eldönteni, mert az ő rokonai, családja és tapasztalatai...

2017. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!