Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim napi szinten veszekednek?

Figyelt kérdés

Elolvastam rengeteg,ezzel kapcsolatos kérdést és kipróbáltam kb az összes dolgot,amit javasoltatok,de egyik ötlet se vált be.

Se az,hogy beszéljek velük se az,hogy elmegyek máshova egy ideig elsőnek 3-4 órára mentem később több napra a nagyszüleimhez és egyszer még a barátomhoz is átmentem két napra,de ezzel csak azt értem,hogy azon kezdtek el veszekedni,hogy "ez is a te hibád" és még sok hasonló dolgot is kipróbáltam egyszer még azt is mondtam,hogy inkább váljanak el legalább megszűnik a veszekedés.


2018. febr. 18. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg, kérdezted már, miért nem válnak el?
2018. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha külön-külön beszéltél már velük, és elmondtad, hogy ez téged mennyire zavar, és nem használt, akkor semmit. Vannak, akik egész életüket veszekedéssel töltik, ez is egy típus. Mindkettő dominálni akar, s győztesen kijönni minden vitából, ennek ez a vége.
2018. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a szüleim veszekednek kis dolgok miatt, én is elkelzdek ordibálni velük, hogy naaa le kéne állni. Ha egymást szidják én mindenki ellen mondok valamit, mind2nek igazat adok, igy a kis vitáknak hamar vége. Nemtudom hany eves vagy, de ne hagyd!! Ők már nem tudjak megoldani, bele kell avatkoznod.

17f

2018. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!