Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom már jó ideje...

Van egy barátom már jó ideje nem szeretem, de mikor szakítottam vele anyu levágta a hisztit,hogy nem mehetek ezért most 18 éves koromig sehova.Miért csinálja ezt velem az anyukám? Depressziós leszek miatta.

Figyelt kérdés
(16 éves vagyok), nem hozhatok haza 1 pasit, se és én se mehetek 1 pasihoz se.Veszekedtünk 4 napon keresztül, de ekkor már nem bírtam tovább, és visszamenetem a fiúhoz.Továbbra se szeretem, söt gyülölöm hogy az anyám visszakényszerített hozzá.Viszont tetszik 1 másik fiú, de nem tudok semmit se tenni, mert itt van a drágalátos barátom.Ne mondjátok hogy megbeszéljem vele, mert nem ehet.Ha elmondom neki miatta mentem vissza a fiúhoz kinyír.Mit tudok tenni?
2008. okt. 30. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Nagy hiba volt dacból visszamenni olyanhoz, akit nem szeretsz, csak hogy Anyukádnak ellentmondj! Magad alatt vágtad a fát!!! Ráadásul olyasvalakihez, aki esetében még erőszaktól is tartani kell, ha ott akarod hagyni... Sajnos régen én is csináltam ilyen hülyeséget. Ne légy Te is áldozat! Ne menekülj csöbörből vödörbe!


A nem szeretett barátoddal szakíts, de vigyázz, hogy nyilvános helyen tedd, ahol nem tud bántani! Semmiképp se maradj vele kettesben szobában, sötét utcában! Ha nem tetszik neki, amit mondasz, és meg akar verni, vagy erőszakolni (adja Isten, hogy ne így legyen!), akkor ne "fagyj le", hanem üvölts, rúgj, üss, kiabálj, ahogy a torkodon kifér! Jobb azonban, ha nagydarab fiú barátok vannak a közelben, akik a segítségedre sietnek! (Apukádda nem tudom, milyen a viszonyod? Nem tudod vele fenyegetni? Nekem annak idején az szerelte le egy darabig az agresszív exet, hogy - saját apa híján- egy barátnőm nagydarab, befolyásos apjára hivatkoztam, hogy ha neki szólok, szétveri)

Ne egyezz bele abba, hogy kihalt helyen találkozol vele,akárhogy próbál erre rávenni!

HA ilyen erőszakos ez a pasi, Anyukád nem véletlenül ellenezte! Lehet, ő is látta, hoyg nem is szereted! Ha lesz új barátod, majd megbeszélitek!

2008. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Most lehet hogy én nem értem a kérdést! Nem anyud az agresszív? Ő volt az aki sajnálta hogy szakitottatok és ezért nem akartak sehova engedni,nem??

Mert az előttem szóló szerintem félreértette.

2008. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
De igen, szerintem is félreértette az első hozzászóló!
2008. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rosszul tetted,hogy visszamentél egy olyan fiúhoz,akit nem szeretsz,sőt gyűlölsz.Ez a részedről is butaság volt,ilyenre nem lehet senkit kényszeríteni.Nem tudom elképzelni,hogy olyan valakivel intim kapcsolatot tartsak fenn,akit gyűlölök.Ezzel becsapod a fiút is,meg anyukádat is.Aki egyébként nem választhat helyetted.Különben is nagyon fiatal vagy még,előtted vannak még a nagy szerelmek.Vagy mit képzel anyukád,talán,hogy ezzel a fiúval együtt fogtok megöregedni?Ez butaság,nem értem miért kényszerített erre,de kár volt megtenned.

Más tanács pedig nincs,beszélned kell mindkettővel.


Sok sikert

2008. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan,ne veszekedéssel közelíts anyudhoz,mert attól nem fog javulni helyzet. Ülj vele,és jöjj rá,hogy miért tilt most más fiúktól. Mondd el neki,hogy te kiszerettél a fiúból,ennyi,nem akarsz vele járni. A beszélgetés a legjobb megoldás arra,hogy megoldd a dolgokat.
2008. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

esetleg van egy ötletem..., nem 100% de ennél jobbat nem tudok... beszéld meg a sráccal h szerinted ennek a kapcsolatnak már rég vége és kérdd meg ha szeret, bármennyire is fáj neki, segítsen hogy boldog legyél, és játsszátok el h ő szakított veled,.. mivel anyukád csak egyikőtöket tudja(próbál) irányítani ez talán megoldás lehet!!! Ha az ordibálás és a meggyőzés már nem vált be.

vagy szólj apudnak... néha a férfi hozzászólás is segit...

Nekem is volt hasonló, ám anyám de nekem azért mondta mert kedvelte a srácot pár napra rá viszont bocsánatot kért és mindig mondja h neki az a jó pasi akit én is szeretek és ő is viszont és jól elvagyunk...elmondja a véleményét és ennyi^^

Remélem segitettem.


Lábjegyzet: Anyukád önző...

2008. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

az előző válaszoló vagyok... az ötletemhez annyit fűznék ha igazságtalannak érzed ezt az ötletem gondolj bele hogy anyukád se volt túl igazságos veled.


És még annyit mondok h vannak kegyes hazugságok amivel az embernek élnie kell...

2008. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!