Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnál/összejönnél,...

Összeházasodnál/összejönnél, ha nő vagy, alacsonyabb férfival; ha férfi vagy, magasabb nővel? Ha nem, miért nem? Probléma ez? Mit gondolsz? Tapasztalatok, vélemények? Nemet, kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha pár centiről lenne szó, de azért alapból magasabb pasikhoz vonzódom.Szerintem ezzel sokan vannak így, hiszen a nőknek legtöbbször egy olyan férfira van szüksége, aki mellett biztonságban érzi magát, és ez együtt járhat a magassággal.De itt is elmondhatjuk, hogy nem a méret a lényeg:)
2010. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

180 cm vagyok, imádom a magas sarkút. 190-nél alacsonyabb férfi nem jöhetett volna számításba, de még annál se vagyok kisebb sokkal magas sarkúban. Legjobb lenne a 2 méter, gondoltam.


Ehhez képest most találkoztam egy pasival, aki igazán megmozgatott. 175 centi. Eleinte picit zavart, de az egyéb tulajdonságai teljesen elhomályosították ezt, és már egyáltalán nem zavar. És néha veszek fel lapos sarkút is, de csak néha. :)


(Ez még friss dolog, csak alakulóban van, de megtanított arra, hogy tényleg annyira, de annyira nem számítanak az ilyen külsőségek.)


28/N

2013. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

180 vagyok, a fiam 203 cm.

Saját tapasztalatok:megijednek a pasik, hüledeznek, TÉNYLEG ILYEN MAGAS VAGY????????? az exférjem alacsonyabb volt nálam, nem tekintette "értéknek" a magasságomat.Sőt!

DE: sok olyan házasságot látok , ahol az alacsonyabb férfi a "tenyerén hordozza " a magasabb nőt, amiért őt választotta.

2013. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Magassarkú miatt nem kell az egymagas/alacsony fiú? :D

ja, és ha egy srác pl. 170cm de harcművész, és lazán bever ilyen felfújt macsókat, vagy a kisebbséget, akkor el lehet gondolkozni ezen a biztonságérzetes közhelyen :D

2013. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!