Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözés utáni honvágy/szomorú...

Költözés utáni honvágy/szomorúság normális?

Figyelt kérdés
Most költöztem el nem rég a barátomhoz a szüleimtől és azóta is rettentően szomorú vagyok, a sírás kerülget.. nagyon szeretem a barátom szóval nem emiatt lehet, de veletek volt ilyen? Jobb lesz később? Vagy ez annak a jele, hogy inkább menjek vissza?

2018. okt. 16. 18:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is furcsa volt, mikor elköltöztem a szüleimtől, de pár nap alatt sikerült megszoknom az új helyzetet.

Ha ez több hete fennàl nálad, akkor baj van. Mikor költöztél el?

2018. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

#10, Miert is lenne valami problema?

Nem mindenkinek egy trauma a szülőkről valo leválás.

2018. okt. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

De mi a bànatnak költöztél el, ha agyilag is, meg érzelmileg is éretlen vagy ehhez?!

Ez az Élet rendje kislàny!

Vagyis, EZ kéne, hogy legyen, nem az, hogy 30 éves korukig otthon dekkolnak.

9 éves a gyerekem, de önàllósàgra nevelem, ami nem azt jelenti, hogy eltaszítom magamtól, egyszerűen csak érezze majd, mindennek eljön az ideje.

A pàrod meg jobban jàr, ha egy felnőtt nőt talàl magának, nem egy nyàvogós csitrit.

2018. okt. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, megmondom őszintén, hogy amikor elköltöztem a pasimhoz, akit szerettem, hónapokig ez az érzés kerülgetett. Ki is derült, hogy a kapcsolat nem ok, és csak azt hittem, hogy szerettem.


Amikor a férjemhez költöztem, fel sem merült a szomorúság: 20 éve együtt vagyunk.


Igen, jel. Attól, aki a legjobban vigyáz rád: a tudatalattidtól.

2018. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%

10-es, tényleg lehet valami probléma, én pl. úgy jöttem el, hogy vissza se néztem. Szüleim kölcsönadták a kocsit, hogy ide tudjam költöztetni magam. Még aznap visszavittem (100 km), letettem a slusszkulcsot a konyhaasztalra, és vonattal idejöttem, a mostani otthonomba.

Abban is van jó, ha nem jó a szülő-gyerek kapcsolat, így legalább nem fáj a leválás. Azóta kb. évente egyszer találkozunk, pont jó így.

2018. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
40%

# 13 Te meg jobban jártál volna, ha nem írsz ide semmit, mert így kiderült, hogy egy s-eggfej vagy.


Ha valaki úgy jön el a szülői háztól (ahol tegyük fel szeretett élni, és jó volt a viszony a szülőkkel), hogy egy cseppet sem szomorú miatta, azzal valami komoly gáz van.

Engedd már meg a kérdezőnek, hogy kicsit "meggyászolja" a régi életét, mielőtt élvezni kezdi az újat!

2018. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek ez a második kérdése,27 éves.. Eléggé gáz ez ennyi idősen..
2018. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

# 17 Az nem számít hány éves. Attól az érzései a szülők, és az otthona iránt még helyénvalóak.

És ne feledkezzünk meg arról sem, hogy mindenkinek más az alkalmazkodó készsége, vagy a változásra való érzékenysége. Van, aki gyorsan túl tud lépni dolgokon, van, aki nem.

A szülői háztól való elszakadás egy elég lényeges pont az ember életében. Ne tegyünk úgy, mintha ördögtől való volna ezt megsiratni, akárhány éves is az ember.

2018. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19%
De számít, mert mentálisan,egészséges 27 éves nő nem igy viselkedik,mint egy éretlen tini és nem 27 évesen költözik életében először a szülői házon kívülre.. De én tízen évesen se picsogtam mert ez az élet rendje..
2018. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%

Ha valaki úgy jön el a szülői háztól (ahol tegyük fel szeretett élni, és jó volt a viszony a szülőkkel), hogy egy cseppet sem szomorú miatta, azzal valami komoly gáz van


Magyarazd mar el hogy megis mi a francnak lenne defektes az aki nem itatja az egereket ha leval a szulokrol???

Nekem nem volt kotelezo menekulni, sajat dontesem volt a koltozes, es egy percet se sirtam, akkor most assam el magam vagy mi? Kamasz koromtol tudtam hogy ez az elet rendje, megis minek kellett volna pityeregni? Nem a Mars-ra mentem, utanna is lehet talalkozni veluk.

Szerintem meg epp azzal van gaz akinek hetek utan is sirhatnekja van.

2018. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!