Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözés utáni honvágy/szomorú...

Költözés utáni honvágy/szomorúság normális?

Figyelt kérdés
Most költöztem el nem rég a barátomhoz a szüleimtől és azóta is rettentően szomorú vagyok, a sírás kerülget.. nagyon szeretem a barátom szóval nem emiatt lehet, de veletek volt ilyen? Jobb lesz később? Vagy ez annak a jele, hogy inkább menjek vissza?

2018. okt. 16. 18:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%

Pfff 20-as, inkább nem írok neked már semmit.

Borzasztó látni mennyi érzelmi analfabéta van itt...

2018. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
37%

Ne puffogassal gyere, hanem valaszolj a kerdesre.

Ha egyszer az en dontesem elkoltozni, akkor miert kellene sirnom utanna?

2018. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%
Inkább vagyunk " érzelmi anafabéták mint defektes szülön lógok h a párunk melett bömbikézünk Anyuék után,haza lehet költözni ha még Anyuék kellenek és nincs érettség a leváláshoz agyilag..
2018. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22 vagyok, nem 27..nagyon eszes lehetsz te is ha a semmiből okoskodsz
2018. okt. 19. 08:06
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
22 ? És menj haza ha nem jo a párodnál és ennyire hiányoznak Anyuék,meg kell érni agyban is.. Nem értem miért kell szülőfüggőket nevelni manapság..
2018. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem szülőfüggőség, ha valaki szeretet családban nő fel, és a gyerek szeretve van és ő is szereti a szüleit, de ezekszerint te ebből kimaradtál, őszintén sajnálom, hogy így kellett felnőnöd, meglátszik a szegénységed bőven..:)
2018. okt. 19. 20:35
 27/27 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi szeretem a szüleimet de nem kell egymás seggébe bujni nem ez mutatja ki a szeretet,ez inkább már ciki kissé beteges,mert nem egészséges.. Engem egészségesre neveltek otthon Babám,aki nem picsog hetekig a párja mellett mert hiányoznak Anyuék.. Ha meg ilyen rossz neked h folyton a sírás kerülget gondolkozz el a párkapcsolatodon is.. :O
2018. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!