Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rosszul gondolom?

Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören annyi, hogy a párom és anyósom, mindent megenged a 3 éves gyermekünknek amit én nem. Ha elkezd hisztizni a gyerek egyből felkapják, ha a gyerek a bolt közepén le akarja venni a cipőt akkor le veszik róla csak ne sírjon stb.


Számíthatok arra, hogy a későbbiekben a gyermekem “ellenem” fordul? Én leszek a szemébe a rossz, gonosz aki mindent tilt és hagyja hisztizni? És majd apa meg a mama lesz a kedvenc mert ők hagynak mindent?


A párom nagymamájától így is azt kell hallgatnom, hogy a gyermekemek a nagyanyja a mindene, őt imádja a legjobban.



2023. aug. 15. 01:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Szóval belemenekültél ebbe a rossz kapcsolatba. Cseberből vederbe. Egyedül is lehet élni. Itt neked nem lesz tereped. Lenézett háztartási alkalmazott vagy. Nem vagy a család része. Még a gyerekedet is kisajátítják.
2023. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
25%
Nem,nem fordul ellened.Te leszel a biztos pont az életében,akit feltétel nélkül szeret.Hidd el,ez így van.A volt anyósom nekem is ilyen volt.Mégis engem szeret a legjobban (ez természetes).Az anyja vagyok és az is maradok.Neveld becsületesen és ne csüggedj.Legyen önbizalmad,mert hidd el,jól csinálod
2023. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
25%
Ez még lemaradt.A fiam már 6 évesen megmondta,hogy nagyi csak egy bohóc..és ezt magának köszönheti a féltékeny anyóska.Inkább anyáskodott volna a saját gyereke felett.Akkor talán nem vesztette volna el a családját és nem nevelné más férfi a gyerekét.
2023. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

Gonosznak hangzik de az anyosod talán második gyermekének tekinti a kicsit?

Vagy amit még elképzelek az hogy a hátad mögött összebeszéltek hogy megszüldöd a kicsit holytatódik a vérvonal, és minekután már rád nincs szükség elérik hogy elmenj a gyereket meg magukhoz manipulálják a játékokkal és egyebekkel

2023. aug. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
30%
02:25,igen én is hallottam már efféle legendákat.De én nem is értem hogy mit gondol az ilyen.Hová mehetne egy anya a gyereke nélkül?A gyerek oda megy,ahová az anya.Mostantól ne engedd a az anyós közelébe.
2023. aug. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
60%

"Mostantól ne engedd a az anyós közelébe."


Mi van?


A kérdező ott lakik másnál, más pénzéből él és tartja el a gyerekét, ergo nincs olyan helyzetben, hogy ő diktálja a szabályokat.


Megjegyzem, normális családi kapcsolatok esetén sem úgy működik, hogy majd az anyuka dönti el, ki beszélhet/találkozhat a gyerekkel, ugyanis az apuka ugyanolyan szülő, neki is joga van ebben dönteni, és ha neki megfelel, ahogy az anyja bánik a gyerekével, ha megengedi, hogy foglalkozzon vele, akkor anyukának ezt le kell nyelnie.


Ha nem tetszik a helyzet, el lehet költözni gyerekestöl, és akkor majd láthatási időn kivül ő dönt ettől. Ennyi. Minden más csak rizsa.

2023. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
66%
Ne engedd a közelébe és PONT!Ha hülye akkor nem fog unokázni.
2023. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
66%
Mi is laktunk az anyósomnal egy darabig,azóta is átkoz,mert elköltözünk.Ő nem tudott viselkedni vénségére,akkor kínlódj-mondtam neki.És nem engedtem a gyerekhez,hiába laktunk egy házban még akkor.A 30km-re lakó szüleim gyakrabban látták a fiamat.
2023. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Akik lepontoztak,mert nem fogom egy buta vén asszony seggét nyalni,azok mit gondolnak?Az ilyen asszonyok nem érdemlik meg a nagymama megszólítást.Örülhetnek,hogy szóba állunk velük.Irigy,öntelt és okoskodó nőszemèlyek.Mindenki menekül tőlük.
2023. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
72%

Kezdem a végétől.

1.Párod nagymamája egy buta vénasszony,aki még azt sem tudja,hogy a gyereknek az anyja az első.Nem a nagymamája.

2.Nem fog ellened fordulni.Te leszel az,akire mindig számíthat.ANYA vagy csupa nagybetűvel.

3.Nagyika nemsokára csak egy bábú lesz,egy csicska senki,akinek semmi de semmi tekintélye nem lesz.Az ilyen nagymamák(ha lehet őket így hivni)ne csodálkozzanak,hogy pár év múlva nem lesz unokájuk.Nagymamák!A ti gyereketek már felnőtt ember!Az unoka nem a ti gyereketek!Még messziről sem.

Kerdező!Mondd meg az anyósodnak,hogy vagy észhez tér,vagy elbúcsúzhat a gyerekektől.Ha neki áll feljebb,állj ki magadért.Nen azért szültek gyereket,hogy egy neked idegen nő ossza a parancsot.Nevess a szemébe!

2023. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!