Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mikor engedtétek el először a...

Mikor engedtétek el először a gyereket nagyszülővel a strandra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos, és a nagyapja kitalálta, hogy majd viszi a strandra. Nem mondtam rá semmit, de nem érzem azt, hogy bátran elengedhetném. Egyébként még nem is volt strandon, első alkalommal biztosan velünk megy majd. Ti elengednétek?
2014. jún. 2. 15:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éves koromtól mehettem nagyszülőkkel mikor megtanultam úszni és már nem álltam szóba idegenekkel. Addig anyuék azt mondták felejtsék el, főleg hogy eleven kislány voltam, nagyszülőim pedig már nehezen mozogtak, a strandolás része volt a délutáni szieszta és simán 2 perc alatt a szüleim szeme elől is el tudtam tűnni, nem hogy a nagyszülők elől.
2014. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyszülő-függő is.

Anyuval elengedném 15 hónaposan is.

Anyóssal még akkor sem, ha már nagykorú a gyerekem!

2014. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Golan Trevize ***** válasza:
100%

1,5 évesen voltak többször is az egyik nagyszülőkkel.

A másikakkal 5 évesen sem engednénk el őket.


Nagyon függ a szituáció a nagyszülőktől és a gyerekektől is.

2014. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%

SOHA NEM ENGEDNÉM 15 HÓNAPOS GYEREEMET A NAGYSZÜLŐVEL A STRANDRA!!!


NEM AKARNÁM A HÍREK KÖZÖTT OLVASNI!!!

2014. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Apóssal soha,apámmal necces,anyóssal bátran,anyummal nem tudom!
2014. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Lássuk csak! A nagyszülők már felneveltek legalább egy gyereket, vagy téged, vagy a párodat (nem tudom, melyik nagyszülőről van szó, bár az ellenkezésedből ítélve 100%, hogy apósékról írsz), mégsem feltételezed, hogy tudják, milyen vigyázni egy másfél éves gyerekre. Értem... Nyilván ők a több évtizednyi szülősködés után sokkal tapasztalatlanabbak, mint te 15 hónap leforgása alatt...
2014. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, az anyuka szülei mindig tökéletes nagyszülők, bezzeg az apósra, anyósra egy fikuszt sem lehet rábízni! Én biztos könnyebb szívvel engedném át anyósomnak, mint az én anyámnak.
2014. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
15%
Megjöttek az öreg szülék!!!
2014. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Apósommal élünk egy házban,ismerem,az udvarra nem engedném ki vele a gyerekeket. Anyósom nem velünk lakik,de rá szó nélkül rábíznám a gyereket,akár több napra is.Apámmal évente párszor találkozunk,már nem ismerem,így elég necces a dolog.Anyum meg nem az a vizes típus,így őt nem tudom,bár úgy érzem,hogy azért vigyázna rá,de ha lehet,nem vinné strandra,inkább állatkert és társai.
2014. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon öreg vagyok a magam 25 évével, vérbeli anyós. :D
2014. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!