Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Némi tanácsot szeretnék kérni...

Némi tanácsot szeretnék kérni az alábbiakbanű?

Figyelt kérdés

Anyám eltemettette velem a nagybátyám helyette és kifizetettem az örökösödési illetéket, ez kb 1,5 millió. Azóta rakja a meggyőződését a gyerekeimet illetően.

A gyermekem közmunkás, és kap 50 ezret. Én nem akarom elvenni tőle ezt de néha óhatatlan, hogy besegítsen, mert én sem győzöm a rezsit. Anyám meg baszlat, hogy miért veszed el a gyerektől. Ő vajon miért vette el tőlem azt a 1,5 millát amit hitelként kifizettem már?


2016. júl. 19. 00:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Drága tudatlan Borjú! Örökösödési illeték, volt, csak az MDF eltörölte. Testvér meg nem egyenesági leszármazott. Egyébként meg ha nem tudsz érdemi választ adni, akkor fojtsd magadba a pofázásod, te antiszociális csíra!
2016. júl. 20. 21:49
 12/14 kovpet ***** válasza:
Bocs, hogy segíteni akartam, többet nem fordul elő.
2016. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ki gondolta volna hogy 30 éves a fiad? Ebből semmit nem hiszek el. Azt hittem bőven fiatalkorú. Ha ő 30, akkor te min 45-50. Az ilyen korúak nem így fogalmaznak hogy "anyám baszlat". 50ezret keres 30 évesen?
2016. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Máshogy nem tud fogalmazni, mert egy retek cigány. Nem veszitek észre???
2016. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!