Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám piszkál a pattanás...

A nagymamám piszkál a pattanásaim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/L

Mindig mondja, hogy alapozózzam le a fejem, mert így nem mehetek sehova, hogy nézek ki.

Undorítónak érzem magam.

Állandóan vesz valami kencét, korrektort, karácsonyra alapozót kaptam tőle...

Szeretem és tisztelem, becsülöm, de ez kicsit sok, nem?

Vagy ez normális?



2016. aug. 28. 14:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
mondd meg neki, hogy az ő feje meg ráncos, botoxolja ki
2016. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
Bőrradír és alkohol a tisztálkodáskor. Mást nem tehetsz. Ha zavar teged, akkor bőrszínű alapozó, az eltünteti őket. Majd elmúlnak. :)
2016. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Modernkori nagymama...ő mar sminkeltetné az unokát.

Ha piszkál, az semmiképp nem normális. Pattanásra alapozót lenni pedig a legnagyobb butaság.

Basszus, kamasz vagy, annak bizonyos mértékig velejárója a pattanás!

2016. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Alapjában véve nem zavarna, ő tehet róla, hogy undorítónak érzem magam.
2016. aug. 28. 14:51
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális, de sajnos nem sokat tudsz tenni. Megkérheted, hogy ne szóljon bele ( illetve ne szóljon be ), de mást nemigen.

Egyébként egy tipp: én is pattanásos voltam, amig sok fehérjét vittem be a szervezetembe ( sok tejet ittam és tojást ettem ), amikor visszafogtam csökkent a pattanások száma, illetve amikor elkezdtem C-vitamint szedni, szinte teljesen megszűntek. Sőt, fel is tűnt, hogy ha nem szedek C-vitamint, elkezdek pattanásosodni.

Lehet neked is segít, 18/F

2016. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Az alkoholt felejtsd el, a legnagyobb baromsag amit tehetsz az arcodra... jo lenne tudni, hogy sima vagy aknes pattikrol van szo. Mert ha utobbi, akkor borgyogyasz. Ha sima pattanasok, akkor arra vannak mindenfele hazi kencek, mezbol, olajokbol, stb, nezegess olyanokat.
2016. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ezt még nem próbáltam, köszi :) Amúgy ha mamám nem lenne állandóan nálunk, szarnék bele az egészbe, ilyen a kamaszkor, én meg pont megszívtam. Az első válaszon jót röhögtem, lehet, mondom neki legközelebb :D
2016. aug. 28. 14:58
 8/26 A kérdező kommentje:
Milyen a sima pattanás? Milyen az aknés?
2016. aug. 28. 14:58
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kozmetikushoz,a pattanásos arcon nem segít egyedül az alapozó. Bőrtìpusodnak megfelelő arctisztitót, hidratáló krémet hasznàlj.
2016. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%
Kössz a lepontozást. Nem szemetkedésből írtam. #2-es voltam.
2016. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!