Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám piszkál a pattanás...

A nagymamám piszkál a pattanásaim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/L

Mindig mondja, hogy alapozózzam le a fejem, mert így nem mehetek sehova, hogy nézek ki.

Undorítónak érzem magam.

Állandóan vesz valami kencét, korrektort, karácsonyra alapozót kaptam tőle...

Szeretem és tisztelem, becsülöm, de ez kicsit sok, nem?

Vagy ez normális?



2016. aug. 28. 14:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sikeresen használtam a fiam pattanásai esetén az aloeverát.

Azóta is tartok itthon pár cseréppel, soha nem fogyhat ki nálunk, mert CSODASZER! (... sok más egyéb problémára is, pl. fogfájás, ízületi gyulladás, stb.)

Szerezz valahonnan olyan növényt, ami a linken is látható (de csak ilyet, mert aloe többféle is van)

Vágj le egy 3 cm-es darabot, nyisd ketté és a benne levő géllel kend le az arcod naponta, ahányszor csak teheted.

Még akkor is rengeteget fog segíteni, ha hormonális típusúak a pattanásaid.

Már 1-2 nap múlva fogod látni a különbséget.

Egyébként lehet kapni készen is aloevera gélt,(belső fogyasztásra) de baromi drága és amit leírtam ugyanúgy segít.

[link]

2016. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Előző voltam, még ezt a cikket is figyelmedbe ajánlanám:


[link]

2016. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
az ilyen embert nem kell sem tisztelni, sem becsülni. Ha jól értem, ő sem tisztel téged egyáltalán.
2016. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Tessék, ilyen az aknés patyi [link]

ez a rosszabbik, mert ezt nem szabad nyomkodni és ezzel bőrgyógyászhoz kell menni, mert nagyon csúnya ragyás lesz a bőröd később és csak súlyos pénzekért javíthat rajta a plasztikai sebész

2016. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálam tinikoromtól kezdve, felnőttként is a tejtermékek okozták. Amióta elhagytam őket, egy darab sincs. Egy próbát megér.
2016. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az én nagyanyám a kicsi mellem miatt piszkált tini koromban, hogy hordjak szivacsos melltartót. Egy ideig hordtam is, de borzasztó kényelmetlen. Most meg már melltartó helyett csak topot hordok.


Addig nem fogja abbahagyni, ameddig nem szólsz neki. Mond meg neki, hogy te se piszkálod az öreg csúnya bőre miatt. És ha erre azt mondja.

2016. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!