Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek? Megmondtam a...

Mit tegyek? Megmondtam a rokonoknak regebben h regisztraltam az oltasra, de azota ugy dontottem nem biztos h el megyek ra.Ezt meg nem mondtam nekik.A rokonaim olyan eroszakosak h az valami hihetetlen es sertodekenyek ha nem ugy van ahogy ok akarjak.

Figyelt kérdés
Egyedul sem akarok maradni, ok videken, en Bp-en. Egyedul elek, Lehet h megsertodnek. Mi a fenet kezdjek ezzel? Unom az eroszakossagukat nagyon, idegesito.

2021. máj. 21. 09:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%

Nem igazán értem, hogy min vergődsz?

Ha nem oltatod be magad, akkor nem oltatod be és kész!

Ezzel csak magadat teszed ki a fertőzésnek, őket, akik oltva vannak nem, így nyugodtan mondhatod nekik, hogy be vagy oltva, mert csak a saját bőrödet viszed a vásárra.

2021. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

11!


Az meg van, hogy egyetlen oltás se ad 100% védettséget?

2021. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%

#12


Természetesen "megvan", mivel millió helyen leírták, hogy melyik milyen mértékben ad védettséget és csak a hülye nem tudja értelmezni.

Csak nagyon nem mindegy, hogy te valamibe belehalsz, vagy csak az ízeket érzed másképp.

2021. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

13!


Nem, nyilván nincs meg, hiszen ezt irtad: "Ezzel csak magadat teszed ki a fertőzésnek, őket, akik oltva vannak nem, így nyugodtan mondhatod nekik, hogy be vagy oltva, mert csak a saját bőrödet viszed a vásárra."

2021. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Nem ertem..aki fel es oltasparti, az adja be..o elni fog! Aki oltas ellenes, talan elkapja..talan nem..talan belehal, talan nem...

Kinek faj ez? Egyeni dontes! En minden eloirast betartok, mindent fertotlenitek..maszkot hordok..tartom a tavolsagot..

De azt had dontsem mar el en, hogy a SAJAT testemmel mi lesz!

2021. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%
Oltasd be magad. Hidd el nekem, nem szeretnéd elkapni azt a vírust...
2021. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
"De azt had dontsem mar el en, hogy a SAJAT testemmel mi lesz!" - És ha elkapod a vírust, akkor tudod garantálni 100%-os biztonsággal, hogy a saját testeden belül is fog maradni és nem adod át másnak?
2021. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%

“100%-os biztonsággal, hogy a saját testeden belül is fog maradni és nem adod át másnak?”


Ja, mert talán aki oltva, tudja ezt biztosítani?! Segítek: nem, lévén hogy oltással is ugyanúgy elkaphatod a vírust és fertőzhetsz is, tehát hagyjuk, mert az oltott se tudja ezt biztosítani! Az oltás OPCIONÁLIS, majd mindenki maga eldönti, hogy beadatja-e vagy sem. Neked se, meg másnak se mondja meg senki, hogy oltasson-e vagy sem, szóval ti se mondjátok meg.

2021. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#17 nem tudom garantalni es az sem aki nincs beoltva.
2021. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
Vagyis aki be van oltva. Nincs 100%-os vakcina.
2021. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!