Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elegem van a családomból meg...

Elegem van a családomból meg a hülye osztálytársaimból/évfolyam társaimból ! Mit tegyek ,hogy végre nyugalmas életem legyen ?

Figyelt kérdés
A családom a rokonaim állandóan csúfságolnak velem meg bántanak engem! Ugyanis állandóan azt mondják nekem ,hogy én egy semmirekellő vagyok és nem elég az ,hogy mennyit idegesítettek az iskolában a hülye osztálytársaim állandóan megaláztak engem ,de még megaláz engem még a hülye rokonságom is. A tesóm is állandoan fenyeget engemet hogyha nem csinálok valamit rendesen meg nem megyek dolgozni akkor megfog engem ölni arról meg aztán nemis beszélve ,hogy az apám is elkezdett velem erőszakos lenni ráadásúl a nagynénjémék is kiabálnak velem folyton és engem néznek hülyének és nincs egy csepnyi nyugalmam itthon és hogyha meg azt mondom ,hogy várom a halálomat akkor már azt mondják nekem ,hogy csapjak a számra de azt senki nem veszi észre ,hogy milyen életet kéne leéljek sírni sem tudok ,mert olyan gyógyszert szedek amitől nem jön a sírás meg jól jönne az ,hogy beszéljek egy pszichológússal ,de az baj ,hogy még arra sincs pénzem ! Mit lehet már végre csinálni ,hogy nyugalmas életem legyen ??! Elegem van !
2022. jan. 27. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

Írd meg ide! :))


[link]

2022. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ideje lenne alaposan elgondolkodnod a dolgaidon. Ha mindenki szembejön az autópályán, akkor valószínűleg te mész rossz irányba, nem gondolod?
2022. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Irományodból tökéletesen kiderül, hogy nagyon énközpontú a személyed, egy mondaton belül vagy 3x -4x is magadra hivatkozol; én, nekem, velem, engem....bakker!!

pff, szerintem egy antiszociális viselkedésben szenvedő alany lehetsz akit a környezetedben élőket végtelenül bánt/ ZAVAR, s így csapódik le rajtad mert ők meg a problémájukat nem tudják verbalizálni vagy ha tudják is nem jut ez az agyadig.


Lehet, jogosan akarnak veled foglalkozni mert családtagjaid jobban ismernek mint te önmagadat, (ez kb egyértelmű a gyermeteg megfogalmazásodból adódóan, amit kiírtál) és sorra rossz döntéseket hozol mindenhol ami jogosan bántja okét ha feltételezhetően ők pénzelnek vagy ha szeretetből teszik még TALÁN akkor is.


Ez tul komplex, hogy megleshessen hitelesen válaszolni.


Szerintem ÖNMAGADBAN KERESD A HIBÁT, arra kéne rájönnöd a saját fejeddel, hogy miért bánnak veled úgy ahogyan, ha megértetted akkor tudsz változtatni rajta és megszűnnek a negatív behatások.

Pld. ha hülyén öltözködsz, igénytelen vagy, ápolatlan és még erre fel még buta és büszke akkor teljesen egyértelmű, hogy jogosan bánnak veled úgy ahogyan.

Lehet hülye, igénytelen, bunkó ha betöltötted a 18. életéved és eljössz otthonról, hogy hova?

Amit fenn tudsz tartani önerőből.

2022. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

#2

Persze, mert mindig az a hibás, akit bántanak, undorító vagy.


Én azt tanácsolom neked kérdező, hogy próbáld meg valahogy túlélni.

2022. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
21 éves vagy...?
2022. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod osztálytársaid, ergo iskolába jársz még. Nincsen iskola-pszichológus? Őt felkereshetnéd, kezdő lépésnek pont elég lenne és segíthetne abban, merre, hogyan tovább. Az ingyen van, de ha nem is éppen megfelelő, tb alapon is elérhető pár lehetőség, legfeljebb várni kell, de indulásnak megfelel az is, biztosan több, mint a semmi.
2022. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

"olyan gyógyszert szedek amitől nem jön a sírás"


Milyen gyógyszert szedsz, és milyen betegségre???

2022. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg a céljaiddal foglalkozz, ne a megmondó vagy negatív emberekkel, hanem amit el akarsz érni.

A többit mellőzd.

Nem kell, hogy elismerjenek, vagy egyáltalán ismerjenek az ebbe a körbe sorolhatóak. Hagyd őket magad mögött, de ha együtt élsz velük, akkor kezeld a szintjüknek megfelelően őket.


Kerüld a vitákat és a konfrontálódást, mert elnézést kérni, ne haragudj-ot mondani ingyen van. Csak aztán kövesse mindíg de most mennem kell / más dolgom van stb, vagy a "sajnos nem értek hozzá."

2022. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jaaa perszee még most is én vagyok a fekete bárány ,de az ,hogy én milyen életet kéne leéljek ,hogy mindenki csak bántani,csúfságolni ,megalázni tud engem az nem baj ! Ez kb pont olyan mintha én lennék Thanos ti meg a bosszúállok és mindenki ellenem lenne .
2022. jan. 27. 15:01
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
"Persze, mert mindig az a hibás, akit bántanak, undorító vagy." Persze, mert mindenki szar, csak a kérdező a barika.. Ha valakit senki sem bír elviselni, ott nem a környezetében kéne a hibát keresni. Amúgy a nyakamat rá hogy troll, ennyire idióta módon írni csak szándékosan lehet.
2022. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!