Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gáz, ha az esküvőmre egy...

Gáz, ha az esküvőmre egy rokonomat sem szeretném meghívni a szülőváromból és környékről?

Figyelt kérdés

Igazából már egy évtizede nem élek ott, itt van egy új életem, ahol boldog vagyok és a szüleimen kívül senki mást nem szeretnék meghívni onnét.

Tesóm nincs, ők ilyen keresztszülő, bérmakeresztszülő, második unokatesó, szüleim keresztlánya emberek.


Csak hát ugye jönne a jó öreg mondás, hogy illene őket meghívni, de én nem szeretnék jópofizni velük, sőt feszélyezne a jelenlétük.



2023. febr. 16. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Pontosan ki jött evvel a mondással? Ha egyelőre senki, akkor ne csinálj magadnak problémát.
2023. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez a ti napotok és ha nem örülnél a jelenlétüknek, nem muszáj meghívni őket. Ha nem tartjátok a kapcsolatot, nem hiszem, hogy nagy meglepetés lesz számukra, hogy nem lesznek meghívva. Lehet valaki majd megsértődik ezen, de ne ezzel foglalkozz, az legyen ott, akit szívesen látnál.

Távoli rokonokat amúgy én se hívtam meg és olyat se, akivel évek óta nem is beszéltünk. Még akkor se, ha amúgy közeli rokonnak számítana. Páromat egyáltalán nem ismerik, engem se nagyon, én se őket, szóval nem gondolom, hogy ezt muszáj lenne erőltetni.

2023. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én még a szüleimet sem hívtam meg, pedig jó a viszonyunk. 2 tanús esküvőt akartam és úgy is lett.
2023. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lónak a pikuláját, azt, nem meghívást. Nem is értem, miért gondolsz ilyesmire.
2023. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan, hogy illik ☝️. Ez csak az idősebb generációnak a fejében él.

A ti napotok, amire azt hívtok meg akit akartok.

2023. febr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem
2023. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Most mi a kérdés? Te esküvőd, te döntöd el, kit hívsz meg és kit nem. Nincs olyan, hogy "illik" aki ezzel jön, az nálam menne a tiltólistára.
2023. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? A te esküvőd, úgy tartod meg, ahogy te, meg a vőlegényed szeretné. Ha meg nem tetszik, nem kell jönni, akkor sem, ha szülő.
2023. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legrosszabb amikor el vannak hívva olyanok akiknek közük nincsen senkihez aztán ott unják magukat és szemmel láthatóan mennének haza.
2023. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!