Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan akadtam ki a sógornőmre?

Jogosan akadtam ki a sógornőmre?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten családi körben voltunk. Közben ment a sztorizàs, beszélgetés. Már várandós vagyok, és saját ház vásárlás előtt állunk. Nagyon jók a most megjelenő lehetőségek, pont ez is szóba jött. Sógornőm nagy hanggal közölte, hogy ne legyünk már hülyék, hogy 3 gyerekre alá írunk, attól mert terhes vagyok fingunk sincs milyen egy gyerekkel a valóságban nem hogy hárommal. Nagyon ki akadtam rá, semmi köze hozzá. Mindig is három gyereket akartunk, miért ne vennénk igénybe akkor ezeket a szolgáltatásokat. Szerintem csak baromi féltékeny mert pár éve nekik csak annyi lehetőségük volt, hogy egy tömb lakást vegyenek.
2023. nov. 20. 19:01
 61/95 anonim ***** válasza:
89%
Na hova tűntél kérdező? Csak nem leültél gondolkodni?
2023. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
85%
Eltűnt! 🤣🤣
2023. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
91%
Mire lenne irígy? Hogy egy életre adósságba veritek magatokat a bizonytalanra?
2023. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a válaszolókra is kiakadt...
2023. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem síró görcsöt kapott! Az igazság néha fáj!
2023. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
93%

Tökéletesen igaza van.

Képzeld, mi is mindig három gyereket akartunk, és qva élet, hogy nem lesz annyi.

A legnagyobb hülyeség előre x gyereket ígérni, miközben az ígérgetőnek gőze sincs a gyereknevelésről. Ennyiből ígérhetnéd azt is, hogy atomfizikus leszel. Be kellene látni, hogy ennek a gyerek issza meg a levét, aki esetlegesen igazából már nem kellene, de meg lett ígérve.

2023. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
92%
Arra, aki három gyereket vállal be hitelre, én nem féltékeny vagyok, hanem hálát adok az Égnek, hogy nem én vagyok az.
2023. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem csak baromi féltékeny mert pár éve nekik csak annyi lehetőségük volt, hogy egy tömb lakást vegyenek.


Meglátjuk ki nevet a végén!

2023. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 Darius- ***** válasza:
11%
65-Na persze, mert érdekel is bárkit hitvány trollok kommentjei, mert itt tele van veletek a hely. Mit érdekel az titeket, ide jártok levezetni a feszültséget, undorító. Mindjárt mindegyik kérdésben az van, hol vagy kérdező, hol vagy kérdező? Miért kéne bárkinek is veletek vitatkoznia ?
2023. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem teljesen jogosan akadtál ki. Témától függetlenül ne poffázon bele nagy hanggal a másik dolgába kéretlenül.
2023. nov. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!