Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Pofátlanság hogy az unokatestv...

Pofátlanság hogy az unokatestvérem konkrét listát adott arra hogy mit vegyünk ajándékba a babavárójára?

Figyelt kérdés

Éppen beszélgettünk a babavárója terveiről amikor megemlítette hogy át is küldi nekem a Google táblázatot, amiben minden vendég anonim módon kiválaszthatja hogy mit vesz meg a listából, hogy csak olyan dolgokat vegyen mindenki amire szükségük van , és nehogy véletlen valaki ugyanazt vegye mint a másik. Ezzel nem is lenne semmi baj, de minden választható ajándék 50 ezer felett van, és van olyan is ami nem is kapcsolódik a babához. Bankszámlaszám is megvan adva, hogy aki pénzt adna az majd a babakötvénybe adja bele amire gyűjtenek..

Csak szerintem pofátlanság? Én max 10 ezerért vettem volna játékokat. Meg annyira túl van játszva az egész ,17 ember lesz ott azért minek Google táblázatot csinálni?



2023. nov. 24. 14:33
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
82%
Pofátlanság a lista is, az értékhatár is. Az meg extra pofátlanság, hogy karácsony előtt követelőzik, amikor mindenki le van égve anyagilag.
2023. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Babavàró buliba sütit vinnèk. Babalátogatóba meg valami hasznosat. Ami fogy. Pelenka , popsitörlő ilyesmi. 50 ezer nagyon durva. Èn nem kèrnèk ilyen buliból az biztos. Ha megszületik a baba ès mennek a rokonok , akkor ismèt elvàrja? Így majdcsak felnő a gyerek , össze tarhàlja a cuccot , aztàn csok..stb.
2023. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!