Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi baja lehet velem az unokate...

Mi baja lehet velem az unokatestvéremnek? (ha van)

Figyelt kérdés

Az is lehet, hogy nincs de nagyon idegesítő.


Alapból tudni kell, hogy kicsit zárkózott vagyok és nehezen beszélgetek ismerkedek emberekkel. Sokszor olyan magamnak való vagyok.


Szóval 5 hónapja volt egy kisebb balesetem, és kiderült, hogy ő gyógytornász. Így el is kezdtem hozzá járni.


De kb. 5 évenként ha találkozunk valami nagyobb családi összejövetelen vagy még ritkábban. Lényeg, hogy ezelőtt már 7 éve nem láttam.


Kicsit idegen is volt, így megértem anyámat, hogy vigyen el mindig és maradjon ott velem.


Ők tudnak beszélgetni anyámmal, de ő és én szinte egyáltalán nem, nincs közös téma, amikor próbáltunk is 1 szóval le lett rendezve, és igazából én sem nagyon tudtam mit kérdezzek.

Mivel heti 1-2x járok így már kicsit kínos, de anyám szerencsére ott van ő meg beszélget vele.


Itt hozzá is érnek az emberhez, ez eleinte idegen volt és kellemetlen, de ha már hozzám ér utána már nyugtató érzés. És megnyugszom.


Ezt ő is észrevette, és kérdezte tőlem, hogy van e valami problémám tartok e tőle valamiért, mert ő próbálna beszélgetni de nem is nagyon válaszolok, és mondta, hogy ha ez nagyon kellemetlen nekem menjek máshoz.

De ugyanakkor mégsincs kedvem máshoz járni, mert amikor már elkezdjük akkor jó érzés.


Néha van bennem tartás vele kapcsolatban, néha meg nincs. Mivel nem igazán beszélgetünk így néha úgy érzem, hogy nem kedvel , néha meg azt, hogy szívesen van velem és szívesen segít.


És lehet, hogy elítéltek emiatt de úgy érzem mintha nem is a rokonom lenne hanem egy pasi akinél nem tudom eldönteni, hogy vonzó e vagy sem...


Szóval jobb lenne e ha inkább máshová mennék?


jan. 30. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmi...
jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az unokatesdverednek semmi baja veled, inkabb az h nem tudja h kezeljen teged es a helyzetet. Lehet nem nagyon volt meg olyan szemelyiseggel dolga mint te szerintem ezt megkene beszelned vele es elmondani h te nem szeretsz vele beszelgetni stb. Igazabol o semmi idegesitot nem csinal csak ember neked kell megtanulni kommunalni kicsit jobban illetve ilyen helyzetekbe nem vinni anyukad hanem fejlodni probalni es nyitni masok fele
jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan mondd el neki, hogy nehezebben oldódsz fel, mint az átlag, de semmi bajod vele, sőt megnyugtat a torna.
jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a kommunikációtokon kellene javítani.

Kicsit bizalmasabbnak lenni.


Próbálj meg kérdezni, érdeklődni..milyenek az ügyfelei, milyen gondokkal járnak hozzá, ha van akkor milyen a jelenlegi kapcsolata, szereti e ezt a munkát, mit csinál ha nem ezt...

jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Elöször is anyádnak semmi keresnivalója ott, igen hülye ötlet, márcsak azért is, mert így semmi esélyed arra, hogy a gátlásaid csökkenjenek.

Másodszor itt nem az unokatestvéred a gond, hanem neked vannak problémáid, az általános kommunikációs képességed gyakorlatilag nulla.

jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Anyád ne menjen be. Minek? Én is jártam gyógytornászhoz, de őszintén szólva pár mondatot beszéltünk aztan meglepő módon a gyakorlatokat csináltuk. Max ha témába vágott, pl sokat és hogy emelem a gyereket akkor kicsit brszéltünk de ennyi.
jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
6os vagyok, csak véletlen elküldtem, stóval szerintem nem kell túltolni a beszélgetést csak mert rokon. Azt meg nem értem hogy tornáztat ha közbrn anyád ott cseveg? Hogy tud rád figyelni?
jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

"De kb. 5 évenként ha találkozunk valami nagyobb családi összejövetelen vagy még ritkábban. Lényeg, hogy ezelőtt már 7 éve nem láttam."


Miért mire számítottál, gyakorlatilag idegenek vagytok egymásnak.

jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

"És lehet, hogy elítéltek emiatt de úgy érzem mintha nem is a rokonom lenne hanem egy pasi akinél nem tudom eldönteni, hogy vonzó e vagy sem..."


Jól értem lehet h többet érzel iránta mint rokoni viszony?


Lehet, hogy ez a baj, és talán emiatt oldódsz fel nehezen, mivel ritkán találkoztok nem is biztos, hogy teljesen rokonnak látod, hogy rokonnak érzed.


Ettől viszont lehet az h nem tudod mit mondj...mert lehet h vonzódsz hozzá ...

jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a kerdes kiírasa óta mar nem jársz, de leírom mit gondolok.

Szerintem maga az a baj hogy ferfi. Mivel nő vagy(legalabbis feltetelezem) és nem társasági ember nem vagy hozzászokva az idegen férfiak társasághoz akikkel csevegni kell. A hab a tortán hogy hozzád is ér, ez pedig kellemetlen még akkor is ha ez a munkája. Maga a masszázs az jó, én így értettem.

Szerintem is veled van a "baj", nyitottabbak kellene lenned. Nem kell túl sokat beszélni, nem kell magáneletrol beszélni, elég csak egy felületesen ismerkedni. Nem vagy véletlenül szociális fólbiás?

ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!