Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi baja lett hirtelen a...

Mi baja lett hirtelen a sógornőmnek és hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

A férjemmel 9 éve vagyunk együtt, a szóban forgó sógornő pedig az ő húga.

A kapcsolatba 9 évvel ezelőtt egy kislánnyal érkeztem, és azóta a házasságunk alatt született még egy kislány.

A férjem egész családja, beleértve a sógornőm is nagyon szeretik a nagyobbik lányom. Soha semmilyen különbség nem lett téve a gyerekek között, se anyagi se érzelmi. 1,5 éves volt amikor be kerültünk a családba.

Na és most jön az érdekes rész. A sógornőm 2 hónapja szült, első babája. A várandóssága alatt kezdődött, hogy elkezdett kicsit bunkó lenni a lányommal. Nem észrevehetőn, de azért oda oda szúrt valamit. Láthatóan változott a viselkedése irányában. És nem tudom hova tenni ezt az egészet.


márc. 31. 07:53
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos vannak ilyenek hogy miután megszületik a saját gyerekük az addigi családbeli szeretett és sok figyelmet kapó gyerekek nem lesznek érdekessek utánna már számúkra. Ez után jön majd az hogy bezzeg az Ő babája stb stb.
márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem kérdezed meg?
márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg van valami amiről nem tudsz. Az én lányom is kamasz, és néha előfordul, hogy nem kedves egyik másik családtaggal.
márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
96%
Változott a gyereked és a sogornod személyisége is. 10,5-11 lehet a lányod, kamaszodik ,talán máshogy viselkedik a sogornoddel, csak te azt nem veszed észre. Nyilván nem vagytok napi kapcsolatban, nem kell vele komolyabban foglalkozni, csak akkor, ha a szurkalodas több, mint szurkalodas. Figyeld azt is, konkrétan mi történik, a te gyereked mit csinált akkor, amikor q sogorno szerinted rosszul reagált.
márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Konkrétan semmi olyan nem történt. Anyósomnál ki szeretett volna menni az udvarra, anyósom ki engedte a sógornőm meg rá szólt, hogy ne menjen ki.

A lányom nagyon szereti a sógornőm és pont emiatt szomorkodott, hogy eddig olyan kedves volt vele. Ha oda ült hozzá beszélgetni mindig milyen jó volt,most meg nem hallgatja meg, nem mond neki semmit.

márc. 31. 09:17
 6/55 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem kérdezed meg??
márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
84%
Oké, és ebben mi a szurkalodas, amin ennyire fenn kell akadni?
márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
62%
A húgom kedves volt a lányommal, de miután megszületett a sajátja, elhidegült. Szóban hiányolta, de semmit nem tett, nem kereste. Az övé lett az etalon, az enyémet valahogy távoli ismerősként kezelte. Én nem erőltetem, a lányom sem hiányolja őket igazából. Nem ritka jelenség.
márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
94%

8!


Normális jelenség, mindenkinek a saját gyereke az első.

márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
91%
8-as, hát még jó, hogy a rokon gyerek háttérbe szorul, ha megszületik az embernek a sajàtja, ezen kár fennakadni.
márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!