Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi baja lehet a sógornőmnek?

Mi baja lehet a sógornőmnek?

Figyelt kérdés

Férjem testvérének a kislányának odaadtam lányomnak a kinőtt kabátjait. Semmi bajuk, eladni nem akarom ezért úgy gondoltam, hogy nekik adom. Persze előtte mondtam nekik, hogy ha szükség van rá, szívesen adom. Azt mondták, hogy nyugodtan.

Sógornőm kb. mikor elvette és meglátta a kabátokat, nagyon furcsa arcot vágott. Nem láttam, hogy örült volna neki.

Egy szinte új, alig használt F&F kabát, szóval nem egy kukázott fajta.

Azóta távolságtartó is lett.

Nem várok cserébe semmit..


Szerintetek?



2023. nov. 13. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos nehéz megítélni innen, mert lehet amit te jó allapotúnak mondasz, szinte újnak az a valóságban jóval kopottabb. Ezek a dolgok szubjektívek. Van akinek egy felig széttaposott cipő szinte újnak számít. “Alig hordott”

Vagy lehet, hogy fel akarta húzni az orrát ígyis úgyis, sajnos nem tudni.

Lehet barmit kapott volna, így reagál, hogy ne kelljen hálás legyen. Van olyan ember aki húzza az orrát mindenre, hogy ne kelljen köszönömöt mondjon.

2023. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg lett beszélve, jó kabát és jó állapotban, akkor csak a sógornőd meg a jó isten tudhatja, h mi baja van. Vannak ezek az emberek amúgy, akik besértődnek, csak úgy ok nélkül is.
2023. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket sose értem, kérdezd meg tőle, vagy ha nem akarod, szólj a férjednek, hogy kérdezze meg mi baja.
2023. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tetszik neki a fazonja,színe.
2023. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lányomon alig volt az a kabát. Teljesen új kb.
2023. nov. 13. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 na jó, de azért ezen normális ember nem sértődik meg, max nem adja a gyerekre.
2023. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy kaptam epvileg "prémium" minőségű ruhákat a kislányomnak. Nagyon nem tetszettek, persze nem húztam a számat, mert kedvességből hagyták ránk. De bűnrondák voltak, mint egy 19. századi lányregényből jöttek volna. Barna-szürke, kordbársony meg a jó ég tudja milyen borzadályok.

A sógornőd bunkó, hogy kifejezte a képe a gondolatait, de attól, hogy ingyenruha, még nem fog tetszeni neki ha nem olyan az ízlése.

2023. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szerintem hasonló ízlése van, hasonló ruhákba jár a kislány is. Nehezen tudom elképzelni, hogy a kabát annyira elütött volna a tetszésétől
2023. nov. 13. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ő az első, aki pofátlankodik, csak azért, hogy ne kelljen hálásnak lennie, nehogy azt hidd, hogy lekötelezted.


Amúgy kényes ügy az ilyen ajándékozás. Én sosem ajándékozok el ilyesmit. Felajánlom, hogy ha szükségük van rá, ha tetszik, akkor elvihetik. De csak akkor, mert ha nem, átadom másnak.

Így megmarad a szabad

választás.

2023. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor miért nem lehet akkor rögtön megkérdezni TŐLE, hogy mi a gond?

Itt max. találgatni tud bárki, mert senki sem gondolatolvasó, hogy kitalálja egy tök ismeretlen gondolatait.

Miért nem lehet egymással kommunikálni, könyörgöm?

2023. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!