Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ne keressem inkább a társaságá...

Ne keressem inkább a társaságát? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy távolabbi rokonom (mindketten nők vagyunk, ő 32 éves én 24), akivel így, felnőttként kerültünk közelebb egymáshoz. Ha találkozunk, akkor nagyon jól el tudunk beszélgetni mindenféle témáról, elnevetgélünk.

Viszont, ha facebook-on írok, akkor megnézi és nem válaszol.

Honnan tudhatnám, hogy "sok" vagyok-e neki vagy csak a facebok-os beszélgetést nem szereti?


Így rákérdezni nem szeretnék, viszont annak sem örülnék, ha a nyakára másznék az akarata ellenére csak nem meri megmondani?


Ne keressem X ideig és várjam meg, míg ő keres?


2015. ápr. 11. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Hűha barátom, hát nem egy konyhatündér a feleséged :)


Szerintem csak csalódott volt amiért kudarcba fulladt a próbálkozása és rajtad vezette le. Esetleg ajánld fel hogy legközelebb főzzetek együtt.

2015. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy látom, egyes eltévedt:-)


Lehet, hogy nem szeret FB-n írogatni, kérdezz rá. Talán meg kell neki mutatni, hogyan tud nem nyilvánosan válaszolni.

2015. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyes ahhoz a kérdéshez szánta ami e felett van/volt a konyhatündér feleséghez. :D Na szóval 32 évesen szerintem még nem lehet egy elmaradott személyiség ilyen téren (számítástechnika :D ). Szerintem várj egy kicsit pl. 1 max. 2 hetet aztán hívd fel telefonon. Az ember hangjából, viselkedéséből, hozzáállásából, kommunikációjából sok mindenre fény derülhet.
2015. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Igen, elnézést, rossz helyre írtam véletlenül.
2015. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se szoktam rögtön válaszolni fb-n, ha megnézem az üzeneteket, egyszerűen, mert nincs kedvem épp. És ez nem személyfüggő, mert mindenkivel így csinálom. Nem tudom nála mi az oka, kérdezz rá, ha nagyon zavar.
2015. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem szeret fészbukon írogatni a rokonod. Én is ismerek ilyen embert (a tesómat :)).
2015. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!