Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Be kéne mutatnom a bankszámla...

Be kéne mutatnom a bankszámla kivonatom hogy elhigyje a leendő sógornőm nem a testvére pénzel?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít,hogy akárhányszor veszek magamnak valamit,vagy nyaralni megyünk,bármi célozgat rá hogy e testvére fizeti az egészet. Én úgy gondolom semmi köze ahhoz hogy én mennyit keresek,és miből telik nyaralásra vagy bármi egyébre. De már nem bírom szó nélkül eltürni amit művel.
2016. júl. 23. 13:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Ezt egyébként pont annyira nem értem, mint a tartásdíjon vicsorgó apukákat, hogy anyu magára költötte, nem a gyerekre. Ha van egy családi kassza, amibe belefolynak innen-onnan pénzek, honnét a viharból lehet tudni, hogy az a pulcsi most a csaj fizetéséből van, vagy a pasiéból, vagy a családi pótlékból? (bocs, tudom, hogy nektek még nincs gyereketek, csak analógia)
2016. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy ő az, az a lány doktorandusz, szakfordító, nem írna olyat, hogy "elhigyje" az "elhiggye" helyett.:-)
2016. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem simán húzd le a WC-n. Vagy nemtom. Azt is megkockáztatom,hogy ez egy irtü hosszú kamu cucc.

Előbb a sógornő ír,aztán te.

De nemtom. Nekem ez az érzésem.

2016. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van, 11-es, és jogos a felvetés.:-)
2016. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem a csontos a nő a sógornőm,bár hasonló mentalitása van mint neki.


Párom nem reagál arra mikor arra céloz h én semmit nem teszek bele a közös életünkbe. Ő azt mondja ha nem foglalkozunk vele,majd megunja. De engem már idegesít hogy azt hiszi kitartott nő vagyok,és ahol lehet ezt hangoztatja is

2016. júl. 23. 14:44
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
De Ti ezt félreértitek. A kérdező nem a saját testvéréről ( tehát a gonoszkodó nő palijáról) beszél,hanem a gonoszkodó nő tesójáról.
2016. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%

Húsos -hűtős vagy? :D

Amúgy meg mutatná a t.köm! Nem rá tartozik

Az meg h ki mit hisz maga problémája

2016. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
24%
😂😂😂😂😂😂
2016. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%
Középső ujjamat mutatnám be neki.
2016. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kellene.

Nekem is van egy ilyen kedves "sógornőm" aki mindig valami hülyeséget beszól. Túl drága ez, túl drága az. Még odáig nem jutottunk hogy mutassak neki bármilyen számlát vagy kivonatot. Tudja hogy a saját pénzemen veszem igy nem igazán tud mit tenni.

Én kerülöm vele a találkozást ha mégis muszály nem reagálok a mondandójára.

Mi van ha a testvére fizeti? Neki a fèrje nem fizet semmit

2016. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!