Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tettetek volna? (Gondol...

Ti mit tettetek volna? (Gondolom a koronavírusos sztorit senkinek nem kell bemutatni meg a maradj otthon dolgot se) (Papámat védik mert ő rákos beteg volt)

Figyelt kérdés

A párom határon túli és most sajnos jó ideig nem láthatom. Mikor el kezdődött ez az egész itt kellett maradnia még 1 heten az mind 1 mi miatt, mivel határon túli a családom ki akadt hogy nem jöhet hozzánk mert lehet hozza magával a vírust stb (mert azt csak határon túlról lehet ja nem) mind 1. El fogadtuk volna ha éppen nem akkor ment volna anyum a párjával pihenni a hétvégén és mamám nem akkor ment volna túrázni mikor ez megtörtént. Így igazságtalannak véltük hogy én nem lehetek vele. Utána lévő héten amit tudtam vele voltam mert ki tudja meddig nem látom vagy látom e még eggyátalán... Küzbe kaptam a szövegeket hogy nem gondolok másra meg felelőtlen vagyok meg miért nem bírunk már ki egy napot legalább az alatt az egy hét alatt hogy nem talizunk holott felutaztam és csak a szálláson voltunk. Azóta haza ment és csak telefonon tudunk beszélni szóval kérdem én jogos volt a családom kiakadása hogy az utolsó hetet vele akartam lenni? de ők minden este lefekszenek a párjuk mellé és nem birnak ki egy estét se egymás nélkül és igy mondták nekem ezt.

Mindenki ment csak ő nem jöhetett. Meg kérdem én ő nem jöhetett ide de mi haza jöhettünk holott mi is lehetünk hordozók.



2020. márc. 31. 11:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
81%

a kijárási korlátozás után már felelőtlenség. Ha erős a kapcsolat kibírjátok, háborúban évekig bírták egymás nélkül és akkor nem volt net: Skype, facebook, Zoom stb.

túlélitek ez van, vagy miért nem költöztél akkor hozzá, ha annyira hiányzik?

2020. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
én 20 vagyok amúgy a párom 22 szerintem tudunk felnőttesen gondolkozni
2020. márc. 31. 11:59
 3/50 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek a négyes válaszolóval, hozzá kellett volna költöznöd, és nem anyuci szoknyája mögött maradni.
2020. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
A kijárási korlátozás elött történt ez. Azért nem költöztem mert nem is tudok mivel nincs ott lakcimem haza kellett volna jönnöm meg nem akarok eltartott lenni a családom biztos kiakadt volna ha ezt meglépem ha nem szóltak volna hozzám utána az se lepett volna meg
2020. márc. 31. 12:02
 5/50 anonim ***** válasza:
51%
Tehát akkor anyuci jól nevelt pici lánya vagy. Én személy szerint ilyen kapcsolatba nem mennék bele ha más diktál. Vagy mikor költözöl hozzá? Amikor ők már nem élnek? Nem tudom mi van mostanság a fiatalokkal. Én annak idején mikor a 18-at betöltöttem, tudtam hogy mit akarok és én döntök az életem felől. Ráadásul iskola mellett. Te ha 20 éves fejjel azt nézed, hogy nekik ez nem tetszik, akkor ne csodálkozz ha idővel olyat talál aki vele foglalkozik és nem a szülei véleményével.
2020. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem te nem 20 éves vagy ilyen hozzáállással. Csak írtál egy kort.
2020. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
77%
párod családja ideiglenesen bejelenthet vagy kibírod ezt a kis időt. Ha ennyit nem bír el a kapcsolat akkor az annyit is ért.
2020. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
79%
Úgy lenne igazságos, ha ők sem mászkálnának most sehová. Az egyéni túrázás még hagyján, de anyudék hová mentek egy egész hétvégére pihenni? Elvégre kijárási korlátozás van. Senkinek sem kéne most mászkálnia, te is bírd ki, mert a párod szálláshelye is veszélyes lehet ilyenkor.
2020. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
80%
10. vagyok. Ja, olvasom, hogy ők a korlátozás előtt pihengettek. A vírus megjelenése már akkor is elterjedt, tudtak róla. Márc. 11 óta van a Maradj otthon, a home office, az iskolák bezárása.
2020. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
szállodába mentek az ország másik felébe.
2020. márc. 31. 12:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!