Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne rugózza...

Mit csináljak, hogy ne rugózzak azon minden lépésem előtt, hogy anyám megsértődik-e vajon miatta?17l

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Hogy együtt laktok-e, milyen gyakran vagy otthon, konkrétan min szokott megsértődni, mással is ilyen-e vagy csak veled, valaki tud-e hatni rá, jogos-e a sértődés, van-e valami egyéb problémája amit így "vezet le". Sok mindenről kellene még információ.
2020. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk. Igazából mindenen megsértődik, csak velem ilyen, mások hatnak rá általában, de más nem tudja, hogy ilyen. Szóval ha más tudná, akkor tőlem tudná, és megsértődne, hogy miért beszéltem róla. Általában nem mondanám jogosnak, illetve van más baja. Konkrétan már olyanon is sértődött meg, hogy nevettem egy mémen, ami tényleg sehogy nem kapcsolódik hozzá, megmutattam neki, mert kérdezte, hogy mi az,nem értette és ezért rám sértődött meg.
2020. máj. 26. 13:46
 3/3 Savlekotő ***** válasza:
Az is baj hogy nevetsz. Egyedül nevel?
2020. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!