Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne vegyék el...

Mit tegyek, hogy ne vegyék el a telefonom éjszakára?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, nem panaszkodom, hiszen nappal nálam lehet, de nem lehetek én az egyetlen, akit frusztrált, hogy éjszaka nincs ott a töltőn mellettem. Nem nyomkodom lefekvés után, sohasem nyomkodtam, de pár hete kitalálta, hogy azért vagyok fáradt mindig, mert hajnalig nyomom xd. Ha megmutatom neki, hogy ki is kapcsolom éjjelre, akkor is elveszik vajon?

2020. dec. 24. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Már megint te vagy? Nem kaptad múltkor eléggé az ívet emiatt a kérdés miatt? Ha nem akarnád nyomkodni éjszaka a telót, akkor nem hiányolnád. Ennyire nem terhelheti meg a logikádat ez. Lépj tovább.
2020. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Milyen megint xdd

Új vagyok az oldalon egyem a szíved, attól még hogy másoknak is ilyen problémája van, nem én vagyok mind

2020. dec. 24. 22:17
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy?
2020. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha képes vagy kikapcsolni éjjelre, akkor minek hiányzik, hogy ott legyen melletted. Szerintem te most szimpátia után kutatsz. Nem biztos, hogy megkapod.

"Egyem a szíved"? Én ilyet gyerektől még nem hallottam...

2020. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Alex57 válasza:
82%
A szüleidnél kevesen tudják jobban, mennyire bízhatnak meg benned. Gondolom ennek alapjául veszik el éjszakára a telefonodat. Ha pedig valóban kikapcsolod akkor mi a francnak is hiányzik neked?
2020. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ennek nem sok logikai alapja van hacsak nem éjszaka akarod nyomkodni vagy csak szimplán ennyire zavar hogy nincs ott melletted . Amúgy a legkevesebb rosszindulattal , de te tényleg hány éves vagy ?
2020. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Az 1. válaszoló szerintem erre a régi kérdésre gondolt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Tényleg nagyon hasonlít.

Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy több fiatalnak is lehet ilyen problémája.


Viszont egy dolgot nem értek: ha úgysem akarod éjszaka használni a telefonod, akkor NEM MINDEGY, hogy ott van-e vagy sem?

Nekem ez sántít.

2020. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
76%
Szokásos rosszcsont lehetsz :D de igen inkább ne telefonoz este nem tesz jót neked ha este telefonozol inkább alvás és holnap folytathatod ahol abba hagytad nem fog öszedölni a világ...
2020. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig 16 éves kortól lehet ide regisztrálni.
2020. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Nyilvan nyomkodni akarod, kulonben minek lenne melletted “kikapcsolt” allapotban? Miben nyugtatna meg? Semmiben. Gondolom meg van ra az okuk, amiert elveszik, valoszinuleg semmit nem tehetsz jelenleg. Majd kesobb, ha teljesited azokat a felteteleket, amik kellenek, akkor gondolom nem fogjak elvenni, igy torekedj erre.
2020. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!