Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha azon kapdnád a fiadat,...

Ha azon kapdnád a fiadat, hogy tikolja előttetek a roma barátnőjét mert tudja hogy nem fogadnátok el..magadra vennéd?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint fél éve van egy roma barátnőm (én 21 ő 19), de a családom mitsem tud erről.Apámnak eleve van egy olyan hozzáállása, hogy ha romát viszek haza akkor felgyújtja a házat ezért jobbnak láttam nem elmondani. Anyám kicsit engedékeny de ennek ellenére minden romát lenéz. Úgy is magamnak keresek párt, és nem a családomnak!

2021. febr. 2. 20:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha titkolni kell valamit, azt megette a fene.Őszintének, egyenes embernek kell lenni, aki kiáll magáért a barátnőjéért is.Ha most ilyen rossz a helyzet, akkor mi lesz később.Szóval a bújkálásnak nincs értelme.Ha tervezel a lánnyal közös jövőt, akkor is mi lesz?A gyermekek romák lesznek és nem szőke, kék szeműek. Legtöbb esetben sérülni szokott a fehér ember az ilyen vegyes kapcsolatban erkölcsileg, anyagilag és lelkileg.Soha nem a roma húzza a rövidebbet.Más világ, más értékrend szerint élnek.

Maradj a saját fajtádnál,ha szép, békés jövőt akarsz.

2021. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Én azon akadnék ki, hogy cigánnyal közösködik! Menjen a putriba, éljen velük, de ide ne hozza!
2021. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
17%
Roma vagy nem roma bárkiben lehet csalódni. Én hazavittem a normális roma családomba a színmagyar páromat aztán 1 misivel megrövidített. Ennyit akkor a magyarokról.
2021. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%
#13 Hát persze, Nintendó, mindenki elhiszi.
2021. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Miért nem hihető? Bajban volt segítettem visszaadni elfelejtette.
2021. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Vagy az 1 misin akadtál ki? Nem mindenki minimálbéres.
2021. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

Népmesei elemek:


- rendes roma család

- van 1 milliójuk

- a gonosz fehér ember ellopja

- konklúzió: "ennyit a magyarokról"


Hát persze, ez így teljesen életszerű, nem ám kétségbeesett kópolás.

2021. febr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad velük kezdeni. Én nekem nagyon sok tapasztalatom van velük,nem a levegőbe beszélek:Olyan községben lakom ahol 40%-os a roma arány(sajnos).Először szimpatikusnak,kedvesnek,behízelgőnek,lazának tűnnek.A nők könnyen kaphatók,eljáttszák mennyire szerelmesek(bevállalósak az ágyban,mert eleve nagy krvák).Viszont nincs bennük semmi kitartás(se munkahelyeken,se kapcsolatokban) és ezután jön a sötét oldaluk.Simán átvernek,hátba támadnak(megcsalás,meglopás,lehúzás,élősködnek rajtad,meg is verhetnek)és ők erre büszkék,hogy átbsztak egy magyart(a saját fajtájukat is átbszák,de a magyart főleg)ezt viccesnek tartják.Ne dőlj be nekik,nem 1 ilyet láttam már...
2021. febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%
Vannak normális roma családok képzeld el. Azért mert te valami minimálbéres álláson tengődsz én kereshetek jól. Amúgy ne játszd a nagy magyart. Nincs tiszta magyar. Ősanyáitokat a tatárok meg a törökök húzogatták😂
2021. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
19-es a roma nőket mindenki húzogatja. 1 kg krumpliért leszoppantak bárkit.
2021. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!