Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha azon kapdnád a fiadat,...

Ha azon kapdnád a fiadat, hogy tikolja előttetek a roma barátnőjét mert tudja hogy nem fogadnátok el..magadra vennéd?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint fél éve van egy roma barátnőm (én 21 ő 19), de a családom mitsem tud erről.Apámnak eleve van egy olyan hozzáállása, hogy ha romát viszek haza akkor felgyújtja a házat ezért jobbnak láttam nem elmondani. Anyám kicsit engedékeny de ennek ellenére minden romát lenéz. Úgy is magamnak keresek párt, és nem a családomnak!

2021. febr. 2. 20:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek nem véletlenül van olyan hozzáállása a romákhoz. Higgy nekik a saját érdekedben!
2021. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A 19es vagyok. Azert nem mindegyiket. Engem pl nem de igen sok olyan van Meg magyarban is. A barátnőim 90százaléka magyar és húzogathatta őket bárki. Amúgy cigányként mondom igen vigyázni kell velük de a magyarokkal is. Szerelemben bárki tönkre tehet.
2021. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Magyarként kérdezem, hogy miért kellett belekötni 13-asba? Simán lehet, hogy egy roma család rendesen dolgozik és van egymilliója becsületes úton. A „minden magyar ilyen” meg csak reakció volt a minden romát leszóló előző kommentekre. Görbe tükör, hogy lásd, neki hogy esik ez.

Az nem megy, hogy mindig azt hangoztatjuk, hogy „ha a romák dolgoznának, akkor nem lenne velük baj”, aztán amikor valamelyikük rendesen dolgozik és beilleszkedik a társadalomba, akkor így fogadjuk és nem hiszünk neki. Te se éreznéd igazságosnak, ha Angliában leszólnának, mert sok léhűtő magyarral találkoztak, de onnan legalább haza tudsz jönni.

2021. febr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Aki vegyes családból jön, tehát félvér azzal nem sok baj lehet szerintem, mert több kultúrában otthon van. De ha már, akkor romorungo legyen, zenész családból származzon, az a roma társadalom arisztokráciája.
2021. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egy biztos, az oláh a legrosszabb fajta, abból én még nem találkoztam rendessel. 2 véglet van náluk, a nagyon putris és a pénzes, magát különbnek gondoló fajta de utóbbi nagyon jól tudja álcázni az igazi arcát, ami ugyebár előbb-utóbb előjön. Ha oláh cigány barátnőd van akkor gondold át 2x a dolgot.
2021. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na és azt honnan lehet megtudni, hogy milyen fajta cigány? Oláh vagy milyen?
2021. febr. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az oláhnak van egy jellegzetes arcvonása. Én könnyen felismerem őket.
2021. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Neked akarnak jot hulyegyerek!
2021. febr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!