Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám közölte velem hogy...

Apukám közölte velem hogy szerinte nagyon gáz hogy 30 évesen még mindig az anyámmal élek, és még nem voltam nővel. Miért ennyire lekezelő, és bunkó velem?

Figyelt kérdés
Éppen fűzök egy anyukát, és arra is mondta hogy biztosan nem fog összejönni nekem egy ilyen nő, és hogy egy kislány vagyok. Meg olyanokat mond nekem hogy a helyemben is szégyelli magát, meg ilyenek. Ez nekem nagyon rosszul esik, mert a túlsúlyom miatt sok nő is visszautasít, és diplomám, meg drága autóm sincs, csak anyukám kocsiját szoktam néha kölcsön venni. Nagyon fájnak apukám szavai, és nem tudok senki vállán sírni, persze neki már új felesége van meg minden, így könnyű beszélni.

2021. ápr. 19. 17:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
dehogy akarja motiválni. alázni akarja
2021. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a tipikus 10-es által megnevezett ember típusamikor az illető még egyet belerúg a másikba, és őszintén tippem szerint azt gondolja, ha a fiát bántja akkor anyukád még szomorúbb lesz ettől.


10-esnek igaza van, amúgy meg te is beolvashatnál neki, hogy szégyellhetné magát ő is amiért anno nem tudta biztosan, hogy anyukád nem az igazi, és ebből adódóan neked is egyfajta lelki tehert okozott, és lehet apukád miatt nem tudsz ismerkedni.


Nem tudom mit szólna hozzá, ha te meg őt tennéd felelőssé a sikertelenséged miatt, mert milyen példát mutatott neked, hiszen te nem akarsz olyan lenni mint ő, és inkább vagy egyedül.


Szégyellhetné magát apukád amiért így viselkedik.

2021. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
*típus amikor
2021. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy helyes módszert választott arra, hogy motiválja, de az ő primitív agyában ez simán lehet ilyen szándékú is. Nem értek egyet a dologgal, csak a tények alapján írtam.

Valószínűleg a csávó saját hibájának is érzi ezt a kialakult helyzetet és ilyen hülye módszert választott arra, hogy kizökkentse ebből a nem túl jó felállásból.

Kedves kérdező, szerintem ha van munkád, és el tudnád magad tartani szükség esetén akkor nincs miért aggódnod. Kicsit mozdulj ki, járj el futni mondjuk, vagy vannak kihelyezett ingyen használható edzőparkok... ott lehet kicsit szocializálódni. Jön a jó idő, használd ki. Apukádat meg ne avasd be az életedbe.

2021. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A s.exuális életedhez semmi köze. Az, hogy anyukáddal élsz ennyi idősen viszont tényleg gátolhatha, hogy önálló,felnőtt életét élj. A nőket is elriasztja. De az nagy bunkóság és nem segít, ha ilyen hangnemben kritizál és gúnyol. Kezdj el önállósodni, de ne a kritika miatt, hanem magadért. A nőket nem a drága kocsival lehet bevonzani, sem a diplomával, de az fontos, hogy ne anyukáddal élj, meg ne hanyagold el a külsődet. Nem kell izompacsirtává gyúrni magad, de valamennyit sportolj, és legyél ápolt.
2021. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
ki lehet írni nyugodtan a szex szót #15
2021. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Apukád örüljön hogy nem mist fiatal mert pislogna, de legalábbis pár fokkal maga alá kellene választania. A lakásdolgot pedig ő is megoldhatja pl úgy hogy hozzádvág egyet
2021. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

"Apukám közölte velem hogy szerinte nagyon gáz hogy 30 évesen még mindig az anyámmal élek"


Mond meg neki, hogy az sokkalta gázosabb, hogy ő még 60 évesen is az anyáddal él.

2021. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
"Mond meg neki, hogy az sokkalta gázosabb, hogy ő még 60 évesen is az anyáddal él." Ez miért gáz?
2021. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%
"de legalábbis pár fokkal maga alá kellene választania" Ja, ismerősi körben kopaszodó, sörhasú férfiaknak vannak gyönyörű feleségeik, barátnőik...hagyjuk már ezt az incel dumát. Itthon egyáltalán nem érvényes.
2021. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!