Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám közölte velem hogy...

Apukám közölte velem hogy szerinte nagyon gáz hogy 30 évesen még mindig az anyámmal élek, és még nem voltam nővel. Miért ennyire lekezelő, és bunkó velem?

Figyelt kérdés
Éppen fűzök egy anyukát, és arra is mondta hogy biztosan nem fog összejönni nekem egy ilyen nő, és hogy egy kislány vagyok. Meg olyanokat mond nekem hogy a helyemben is szégyelli magát, meg ilyenek. Ez nekem nagyon rosszul esik, mert a túlsúlyom miatt sok nő is visszautasít, és diplomám, meg drága autóm sincs, csak anyukám kocsiját szoktam néha kölcsön venni. Nagyon fájnak apukám szavai, és nem tudok senki vállán sírni, persze neki már új felesége van meg minden, így könnyű beszélni.

2021. ápr. 19. 17:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%
"és diplomám, meg drága autóm sincs" Itt ápoljátok a lelkét, közben ez a kárdező szokta kiírni a diplomás vs szakmunkás/ a nők csak a pénzre hajtanak kérdéseket...
2021. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
89%

Na ezt sem egy 30 éves írta.

Ha még is 30 éves létedre kb 16 éves szinten vagy.

2021. ápr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%
Azért mondta mert neki ennyi idősen nagy valószínűséggel felesége, gyereke és legalább egy saját lakása volt, te meg ovis módra anyádnál laksz. Szeretné, ha férfi lennél, nem egy kisfiú. Cikinek tartja, hogy ilyen a fia. Na ezért.
2021. ápr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!