Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 17 éves...

Megengednétek a 17 éves lányotoknak hogy itt legyen nála a 22 éves barátja miközben online órája van tanulnia kéne?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 07:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
21%
Nem,egyáltalán csak hétvégén találkozhatnak.
2021. ápr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelmű: nem. Az online oktatás ugyanaz, mint ha iskolában ülne. Feltételezem, oda sem kísérgeti a barátja.
2021. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
79%
1 kiveteles alkalommal elofordulhat, de ne váljon rendszeressé. Max az utolsó 1 héten, amikor már nem nagyon tanulnak amúgy sem.
2021. ápr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
91%

Nekem megengedték tavaly, és mi kb állandóan találkoztunk akkor is, bár hozzá kell tenni, hogy nekem nem igazán voltak óraim, nálunk csak voltak kiadott feladatok amiket visszakellett küldeni.

18/L

2021. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy amikor véget érnek az órák, akkor töltenék együtt az időt. Vagy szünetben. Az se biztos, hogy minden órát megtartanak.

Én azt mondanám, hogy jöhet, de ettől még a tanulásban ne legyen elmaradása.

2021. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%

Nem, az online oktatás is oktatás. Az iskolába se mászkálna órákra a barátjával.

Mellesleg innentől a srác irányába is lennének kételyeim, ha így kezeli a tanulás kérdését.

2021. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%
22 évesen gondolom egyetemista, nem egy 15 éves kislànyról van szó. Bíznèk benne, hogy rendesen neveltem, és egyetemista lètère van annyi esze, hogy feltudja fogni mikor fér bele, hogy a barátja ott legyen. Ha sok a tanulni való biztosan nem fér neki bele, vagy addig a srác elfoglalja magát. Ennyi idősen biztosan van felelőssèg tudata, és tudja mennyire fontos, hogy ne menjen a tanulás rovàsàra.
2021. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
41%
#7: továbbra is áll a kérdés: akármennyire felelősségteljes, de miért kéne iskolaidőben találkoznia a barátjával, amikor ellenkező esetben nem is lenne rá lehetősége, mert bent ülne az iskolapadban?
2021. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%
Ellenkező esetben honnan tudod hogy bent ül a padban és nem kint lógnak?
2021. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

8-ra:

Én gyakorlatiasabban nézném a dolgot.

Ha online óra van, vegyen részt rajta, mert kötelező. Ha nincs megtartva valamelyik órája, ill. szünet van, vagy véget értek az órák, miért ne használná ki, hogy otthon van, és a párja ott tud vele lenni?

A lényeg az eredmény, vagyis a tanulnivaló legyen megtanulva. Ill. amelyik órán jelen kell lennie (online), azon legyen jelen.


Munkahelyen is 22 éve csak olyan helyen dolgozom, ahol nem gond, ha kiugrok egy órára valamit elintézni, ha utána tovább bent maradok vagy legalábbis el van végezve a munka.

Nem a bélyegzőórától lesz hatékony a munkavégzés.


A gyerekemet is arra nevelem, hogy munkánál, tanulásnál az eredményre koncentráljon.

2021. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!