Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek milyen a viszonya az...

Kinek milyen a viszonya az édesanyjával?

Figyelt kérdés

Igazából semmi bajom az anyámmal.

Jól megvagyunk.

Ami nem tetszik az az,hogy sosem képes felhívni telefonon,inkább ír egy üzenetet az interneten.

Ha nem válaszolok csak másnap,mert éppen nincs időm írkálni,akkor már másnap jön a következő üzenet hogy minden rendben?, de még akkor sem emelné rám a telefont.


Ha én hívom, akkor beszélünk,de ha nem hívom akkor meg rögtön mondja hogy el vagyok veszve,fel van háborodva, de ő akkor sem hívna fel egyszer sem. Sem születésnapkor, felköszönt a neten keresztül és ennyi. Én mindig felhívom és felköszöntöm.

Nem értem mitől olyan nehéz valakit felhívni és beszélni vele. Még úgysem,hogy megcsörget és én visszahívom.Visszanéztem a híváslistámat,a tavalyi év végéig,egyszer sem szerepel az anyámtól bejövő hívás, csak kimenő tőlem.



Az testvérem ugyanez. Ha keressük telefonon és nem veszi fel, nem hív vissza, hanem majd valamikor ír a neten egy üzenetet,hogy láttam kerestél. Vagy egyáltalán nem is reagál arra ,hogy valaki hívta. Ha történne velünk vmi,(messze lakunk) meg se tudnák senkitől.



2021. jún. 15. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, cseréljünk!

Az enyém naponta 10-szer is felhív.

Beszéltünk egy órája, és felhív, hogy mi újság.

Ettől függetlenül imádom, de le tud fárasztani!

2021. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
85%
Az én anyám sem hív engem soha, mert úgy van vele gimis korom óta, hogy biztos zavarna, szégyenlem a barátaim előtt. Ez máig is így van és nem örülök neki, főleg hogy a húgommal gyakran beszélnek telefonon, de gyakran találkozunk szóval elfogadom. Neked viszont azt tanácsolom, beszélj anyukáddal/testvéreddel, és mondd el nekik, hogy jól esne ha felhívnának az üzengetés helyett. Biztosan megpróbálnak majd változtatni, ha tudják, hogy neked örömet okozna egyegy hívás. Remélem tudtam segíteni. 23F
2021. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
En meg itthon lakok, de pl tesom mar nem. O is inkabb iros típus, igy mindig ir anyanak hogy mizu, ilyesmi, anya telefonalos típus, de tesomrol siman tudott szo nélkül alkalmazkodni. Ez sokkal jobb, felesleges hivogatnia, ki tudja epp raer-e, ha nem tudja felvenni tesom, kesobb visszahívná anyat, aki addigra mar lefeküdt aludni stb. (tudom, sok ilyen kort futottunk) Igy az ilyen napi miujsagot egyszerubb írásban lefolytatni, pl képekkel egyutt, aztan telefonalni raer 2 hetente. En sem szeretek telefonalni, utalom ha vki hívogat. Kérdésedre válaszolva: en meg itthon lakok (19L) es olyan semleges a kapcsolatom vele. Felületesen megbeszéljük mi történt aznap, mit fogunk csinalni, de bizalmasabb dolgokat nem osztok meg vele, viszont veszekedni se szoktunk. Amugy nsgyon szeretem, csak amugy se vagyok olyan típus, aki könnyen megbízik másokban, inkabb magamban tartom a dolgaimat.
2021. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
tesomhoz*
2021. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Az én anyám ki akar dobni. Most lettem 19(f). Meg úgy általábosságban is utál.

Inkább örüljetek, francba is.

Ha van olcsó albérletetek pesten/-> privát!^^

2021. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Jol megvagyunk mi is.
2021. jún. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Örülj, hogy csak ennyi bajod van!
2021. jún. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem jó. Nővérem és a gyereke az isten. Nem keres, nem érdeklődik. 7 hónapos a fiam, húsvét óta nem látta, akkor is én vittem hozzá. 12km-re lakik, nyugdíjas, de nem ér ide. Én már elengedtem ezt a dolgot....🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
2021. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyám egy iszonyú papucs....

4éves voltam, mikor összejött nevelőapámmal (apa 3éves koromban meghalt). Azóta az van, hogy amit nevelőapám mond, annak úgy kell lennie. Anya 1x nem állt ki értem az életbe. 23éves koromig otthon laktam, esélyem nem volt elköltözni, a pénzemmel ők gazdálkodhattak csak, hiába én dolgoztam meg érte. Nem volt miből, nem volt hova.

Aztán összejöttem párommal, másfél hónap után hozzáköltöztem, menekültem otthonról.

1 évig nem beszéltem velük, mert nevelőapám kijelentette, elköltöztem, innen nem vagyok a család része. Anya sem keresett.

Kicsit több mint 1 év után beszéltünk újra, azóta valamit javult a viszony.

Akkor hív, ha nevelőapám nincs otthon. Visszaírni is csak akkor szokott. Van így, hogy akar 1 hétig nem beszélünk. De én ezt már elengedtem, nem anyaként tekintek rá.

2021. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon jó!

Legjobb barátom is egyben, mindent megbeszélünk bármi van, segítjük egymást. Szomorúan olvasom hogy másoknál nem így van.

31F

2021. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!