Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene tennem, hogyha...

Mit kellene tennem, hogyha lelkileg nagyon megzuhantam az utóbbi idők történései miatt? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, Nagymamám ősszel meghalt koronavírusban. Diplomával rendelkezem, elég stresszes a munkám,de szeretem, jelenleg az egyetlen fix pont és boldogság az életemben,nem keresek olyan rosszul, egyedül talán megélnék belőle (190 ezer ft), de szüleimet is támogatni nem tudnám, ha nem velük élnék. Már nagyon szívesen elköltöznék itthonról, lenne is hova (Mamától örökölt lakás, igaz azt fel kellene újítani)de akkor szüleim rezsijébe már nem tudnék beszállni. Anyukám már 1 éve munkanélküli, most Apa munkahelye is megszűnik a válság miatt.55-60 évesen nem nagyon találnak munkát, nyugdíj még messze van. Párom nincs a fenti okok miatt, ráadásul saját lakásunk is fel kellene újítani. A gyilkos gyógyszerész miatt a férfiaktól is elkezdtem tartani pár napja, aggódom, nehogy a messengeren nekem is régen írógató pasik ilyet tegyenek. Félelmemben töröltem magam a társkeresőről is.

2021. jún. 26. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Keress pszichológust! A gyilkos gyógyszerésznél bekapcsolt a troll figyelő is.
2021. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem lelki problémáim vannak, hanem a családban konkrét bajok, amiket próbáltam megoldani,segíteni családtagoknak, de nem sikerül.. :( Nálam pozitívabb embert keveset ismerek, nem ez a gond. A pszichológus ebben nem tudna segíteni, ráadásul mint ahogy leírtam, van bőven más dolog, amire kell a pénz. Amit írtam, pedig nem trollkodás, rájöttem, hogy ez bárkivel megtörténhet
2021. jún. 26. 19:23
 3/16 A kérdező kommentje:
A kérdésem tehát az, hogy ebben a helyzetben elköltöznék-e, továbbá hogyan tudnék segíteni a szüleimnek?
2021. jún. 26. 19:32
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Sör, bor, pálinka.
2021. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
maradj velük még 1-2 évet és azalatt add ki albérletbe a lakást. Kis tőkét gyüjtesz nekik, így segíted őket.Utána reméljük rendeződik a helyzetük. Aztán elköltözöl a nagyi lakásába.
2021. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Alkoholt inkább ne.
2021. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Szóval a gyilkos gyógyszerészig azt hitted, hogy a Hello Kitty világában élsz, ahol csak csillámpónifaszlámák vannak a vadonban?


Nem azért nincs senkid, mert esetleg kevés a fizetésed, vagy mert a szüleiddel élsz... A pszichológust pedig erősen ajánlom én is...

2021. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem hittem azt, nem tudod, hogy a 27 év alatt miken mentem keresztül!

Egy szóval nem mondtam, hogy ezért nincs párkapcsolatom, csak megelőztem az okos kommenteket, hogy akkor költözzek a pasimhoz.

Akkor felteszem a kérdést, h értsd te is: Hagyjam magukra a munkanélküli szüleimet, mintha idegenek lennénk???

Vagy esetleg ebben a gondohatod milyen jó családi légkörbe és anyagi helyzetbe még egy pasit is újítsak be???

2021. jún. 29. 10:21
 9/16 anonim ***** válasza:

Ebbe a miylen jó családi légkörbe nyugodtan beújíthatsz egy pasit. Egy normális férfi nem fog megijedni pár problémától...


Értem, hogy a szüleidnek nincs munkája, de nagyon nehéz elhinni azt, hogy nem találnak semmit... Milyen végzettségük van? Melyik városban éltek? Társasház, vagy kertes?

2021. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

60-hoz közel vannak, középfokú végzettséggel.. Nem utánuk kapkodnak sajnos a munkáltátók, ha hiszed, ha nem..

Sajnos ez a helyzet, ha hiszed, ha nem. Nyilván folyamatosan próbálkoznak..

Ezek miatt lelkileg sincsenek topon, ami szerintem tök normális.

Na és ebben a helyzetben, én inkább pasizzak..teljesen logikus, tényleg

2021. jún. 29. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!