Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adnál pénzt a gyerekednek ha...

Adnál pénzt a gyerekednek ha ti elmentek nyaralni?

Figyelt kérdés

Szóval az egész család megy nyaralni 6 napra kivéve én ( nem is hívtak engem ) . Így addig átjön hozzám a barátom és 3 napot elmegyünk mi is kirándulni . ( nem messze csak a közelbe megnézni a szép helyeket )

Most anyaék elvárják , hogy a barátom fizessen mindent és még csak kajára se akarnak pénzt adni mivel jaj úgyis megyünk el kirándulni .

Én kifizettem magamnak a kirándulást nem ezzel van a gond , de számítottam rá legalább adnak egy kis költőpénzt és a kajára .

Ez normális ők elmennek nyaralni engem meg 0 ft-al otthon hagynak ? Ha nem tettem volna félre pénzt a kirándulásra most nagy bajban lennék , de így is megnehezítik a dolgom , hogy az étkezésem is magam oldjam meg .

19 éves vagyok . Nem dolgozom .



2021. júl. 21. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom azt akarják a barátom fizessen hiszen ők nem adnak pénzt így aztán valakinek mégis megkell vennie a kaját ami a barátom maradna.
2021. júl. 21. 16:55
 2/78 anonim ***** válasza:
89%
Minimum kajára hagyhattak volna otthon pénzt, nem is kérdés. Vagy feltölthették volna a hűtőt, fagyasztót.
2021. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
37%

De miért nem hívtak nyaralni? Nem lehet hogy tudták hogy úgysem mennél?


Egy 10est valóban hagyhattak volna neked. Ugyanakkor 19 évesen már simán el lehet menni legalább nyáron diákmunkára, hogy felnőttként ne a szüleitől kelljen mindig kéregetnie az embernek.

2021. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
24%
19 évesen dolgozhatnál már egy ideje diákmunkába, nem is kell sokat ha csak ilyen apróságokra kell. Ha 14 lennél és úgy hagynának otthon kaja meg pénz nélkül akkor igen, baj lenne.
2021. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Sajnálom , hogy nem láttam előre itthon hagynak egy hétre és nem mentem dolgozni , hogy fizessem a kajámat erre az időszakra .
2021. júl. 21. 17:15
 6/78 anonim ***** válasza:
23%
19 évesen nyugodtan dolgozhattál volna. Felnőtt ember vagy, gondolom ha pasizni tudsz, az ellátásodat is meg tudod oldani.
2021. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim válasza:
15%

1.: Felelőtlenséget csinálnak, hisz BÁRMIRE kellhet pénz. Orvos, csőtörés, gyógyszer,...

2.: Ha a barátodat úgy érted, hogy te vagy a csaj, ő meg a fiúd, akkor ő, azaz a férfi fizessen mindent!

2021. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:

Csak nem értem a logikát . Attól , hogy nem otthon lesz a seggem 3 napot ugyanúgy ennem kéne . És megkérdeztem azért nem adott , mert hogy jaj hát úgyse leszek otthon .

Mintha attól tele lenne a hasam mágikus módon . Hát komolyan .

2021. júl. 21. 17:19
 9/78 A kérdező kommentje:
Nem kéregetek én tőlük pénzt . Van sajátom , de azt a kirándulásra gyűjtögettem . Nem arra , hogy ők elmennek és nekem kell majd egy teljes heti kajálást intéznem .
2021. júl. 21. 17:21
 10/78 anonim ***** válasza:
18%
Felnőtt ember vagy nem? Gondolom azt elvárod hogy felnőttként kezeljenek de ha még rajtuk élsz akkor ez nem jogos elvárás.
2021. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!