Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért dühvel reagál...

Anyám miért dühvel reagál arra ha szomorú vagyok mert összejöttek a dolgok és szar napom van?

Figyelt kérdés

Arról nem álmodok már hogy megkérdezik mi a baj? Vagy ilyesmi.

Nem kezdtem vitázni vele, egyszerűen csak elvonultam hogy kisírjam magam.

De miért kell emiatt dühösnek lenni és hozzám vágni még azt is hogy elrontottam az ő kedvét is?



2021. szept. 15. 12:10
1 2
 11/16 anonymousreview60 ***** válasza:
60%

Elsődlegesen az alábbi okok miatt léphet fel ilyen viselkedés:

1. Anyádnak is nagyon szar napja volt, és ha támogatásra nem is számított tőled, nem akarta, hogy te is terheld - akár akaratlanul us - őt ezzel.

2. Anyád kontrollmániás és benned akarja az ő elmaradt sikereit megvalósíttatni. És ha te szarul teljesítesz (ezt is jelenti, ha szarul vagy), akkor az neki felháborító.

3. Anyád rajtad vezeti le a munkahelyo stresszét (munkahelyi) vagy azt, hogy bajod van, amivel ő nem bír, és emiatt szarul érzi magát.

2021. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon lobbanékonynak tűnsz, nem sírtad magad eléggé ki, ha most is csattogsz. :D Az én anyukám is volt, hogy így reagált. Olyan napja volt és ennyi, nem reagáltam túl. Mindenkinek meg van a maga baja. Én se reagálok mindig kedvesen a lányom dolgaira, de tudja, hogy akkor épp miért vagyok feszült, és próbál ő is türelmes lenni velem, nem tesz rá még egy lapáttal (persze mikor hogy) s tudja, hogy amint ráérek, teljesen rá figyelek majd. Nem kéri számon, hogy miért vagyok ilyen meg olyan, mert mindent megbeszélünk, mindenről tud, és tudja, ha épp valami nyomaszt.

Neked se ártana jobban megismerni anyukádat.

2021. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála
2021. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A 11. jókat írt
2021. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

Bizony, hogy ferdít a kérdező, hogy neki adjunk igazat. Mégis hogy történt az eset?

Hazaérsz.

- Szia anya, rossz napom volt.

- EZ FELHÁBORÍTÓ, HOGY KÉPZELED, HOGY ÍGY HAZAÁLLÍTASZ?


vagy mi? valamit csak csináltál

2021. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megoldodott?
2022. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!