Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megtiltotta, hogy...

Anyám megtiltotta, hogy kakiljunk, pénzünk meg nincs szerelőhöz,most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Évek óta rossz a wc-nk és mindig, amikor lehúztuk, volt egy 50% esély arra, hogy follyon tovább a wc a tartályból a csészébe vagy elálljon. Egyszer még tavaly kijött a szerelő, megcsinálta, jó volt 1 hónapig, aztán megintcsak 50% volt, hogy folyik-e vagy nem. Évek óta minden lehúzás után ott kellett őrködni és addig húzkodni, amíg el nem áll.

Viszont ma hasmenésem van egész nap és sokszor volt lehúzva egymás után.

Nem akarja abbahagyni a folyást egy órája. Anyám ezt észrevette, és teljesen kiborult.

Pontosan idézek tőle, amiket egytől egyik ő mondott ma (és még hajkurássza miközben a kérdést írom): "JÚÚJ (sikításos jujjozás) Nem áll el, brühühühü (tényleges sírás) Nem érdekel a fosásod, eltakarodsz a gec*be, nem érdekel ba***meg. Miattad van minden. A fosásodtól torkig vagyok. Nem foshatsz többet, nem húzhatod le többet, nem nem és neeeeem (üvöltve). F*sznak kell hozzányúlni valamihez amihez tilos!"

Mondtam neki, hogy mit kell csinálni az internetről felolvasva, de csak annyit mond, hogy "A tömlős k*rva anyád az te paraszt, nem értek ehhez". És sajnos én sem.

Jelenleg is próbálja húzkodni, már a 20-adik húzás de nem zár a szelep. Mi meg nem értünk hozzá, ezért várni kell holnapig hogy egy ismerőst hívjunk, de nekem meg hasmenésem van és csak nem hagyhatom lehúzatlanul. Ilyenkor mi a teendő?



2021. okt. 24. 22:05
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Ja és nem trollkérdés, anyám ennyire nehéz eset sajnos...
2021. okt. 24. 22:08
 2/57 anonim ***** válasza:
99%
Alul el lehet zárni a vizet, olyankor egyáltalán nem folyik. Ha meg elmész wcre, akkor újranyitod és lehúzod majd megint elzárod. Valahol a WC alatt vagy mellett (mögött) kell lennie egy ilyen csapnak. Nálunk is néha ilyen a WC, anyám elsz*rakodik vele, de én türelmetlen vagyok és ilyenkor simán elzàrom a tartályt...
2021. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
94%

Zárjátok el a vízcsapot ami a wc-hez megy! Gondolom van otthon egy vödör, vagy valami amibe tudsz előtte vizet engedni , és azzal le tudod öblíteni a wc-t!


Egyébként mind egyforma hülyék vagytok!

2021. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
94%
Fogsz egy vödröt, teli töltöd langyos vízzel, és azzal "húzod le".
2021. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Fent ahol a cső kijön a falból a tartályhoz nincs egy csap? Ott eltudnátok zárni. Plusz van egy úszó a tartályban ami ha felmegy egy pontig akkor elzár a csap. Ha ezt felemelnètek, rákötnètek egy madzagot ès kikötnètek akkor csak akkor menne víz a tartályba ha meglazítjátok a madzagot.
2021. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd ott neki, had gyönyörködjön...

Amúgy addig zárjátok el a vizet és vödörből öntsétek a vizet

2021. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

#2 bementem de és ilyet nem látok. Hogy néz ki pontosan? Biztos kell lennie de technikai vak- és analfabéta vagyok.


A vödör jó ötlet amúgy. Akkor most tűzoltásra az lesz addig.

2021. okt. 24. 22:16
 8/57 anonim ***** válasza:
97%
Egy kerek csap amilyen a mosdókagylóknál van vagy egy egyenes vagy akármilyen alakú lehet ami a tartályba megy, azt kell elzárni.
2021. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
97%
Tartály van, vagy schell szelep?
2021. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Na ahogy hallom elállította így a minimum 40-edik lehúzásra. Köszi a válaszokat, akkor megkeresem azt a csapot ha megint mennem kell (és ahogy érzem a hascsikarásból, nemsoká idő lesz, de még nem merek amíg anyám ébren van mert úgy lefog üvölteni teli torokból, hogy az egész panel felkel rá xd).
2021. okt. 24. 22:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!