Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban élősködő vagyok a...

Valóban élősködő vagyok a barátnőmélnél?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, már több, mint egy éve vagyok együtt a barátnőmmel. Még tanulok egyetemen levelezőn meg dolgozok is. Anyám a kezdetektől fogva azzal jön, hogy nem szép dolog tőlem, hogy ilyen sokat járkálok a barátnőmékhez, mert feleszem őket a vagyonukból. Hétvégén szoktam menni egy éjszakára meg néha hétköznap egyszer ott alszom és onnét megyek dolgozni, de legtöbbször szoktam vinni valamit, de hívatlanul nem szoktam menni.

De az az érdekes, hogy amikor felajánlom valamiben a segítségem, az sem tetszik anyámnak, mert, hogy ott segítek itthon meg nem, ami nem igaz mert itthon kiveszem a részem a háztartásból.

Volt olyan, hogy elhívtak engem nyaralni pár napra és haza mentem és elzavart sértődötten, hogy menjek vissza nyaralgatni az új családommal.

Meg mindig azzal jön, hogy miért nem veszem el őt feleségül, ha így össze vagyunk nőve, mondom azért mert még nem érzem, hogy eljött volna az ideje.

Amúgy anyàm ezt régebben is csinálta. Volt olyan, hogy az egyik barátom meghívott a ballagására, amikor vege lett az ünnepségnek a szülei mondták, hogy menjek hozzájuk szeretettel várnak.

Ott voltam nàluk kb egy órája, amikor hív anyám és mondom neki, hogy hol vagyok, akkor ilyet szólt, hogy sieesek haza nem kell másoknál tátanom a pofàmat.



2021. dec. 11. 12:23
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Elírtam: *barátnőméknél
2021. dec. 11. 12:31
 2/35 anonim ***** válasza:
71%

Nárcisztikus személyiség zavar.

Az enyém ugyanilyen.

2021. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Hiszti, nehezen viseli, hogy leválsz róla, más lesz a fontossági sorrend. Pedig ez természetes.
2021. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Retteg, hogy neked más a fontos, nem ő. Gondolom, apád nem vele él, vagy ha igen, rossz a házasság. Sajnos ez csak rosszabb lesz. Muszáj erősnek lenned, ne hagyd magad. Tudd, hogy ez a cirkusz azért kell, hogy téged visszafogjon, hogy vele maradj. De az nem élet. Mondhatod neki, hogy sajnálod, ha rosszul érzi magát, és szereted őt, de te felnőtt vagy és tudod, mit csinálsz. Ha elköltözöl, rosszabb lesz, folyton hívogatni fog és sírni, hogy elhagytad. De ha kitartasz, idővel talán jobb lesz. Talán...
2021. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

Féltékenység. A barátnődéken meg ez nem élősködés. Ha majd annak tartják, észre fogod venni.

Próbáld úgy, hogy egyik héten ott vagytok, másik héten meg nálatok. Ezzel mindkét dolgot megoldhatod.

2021. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Külön élnek apámmal, de papíron házasok ès nem túl jó a viszonyuk.
2021. dec. 11. 12:44
 7/35 A kérdező kommentje:
Szokott hozzánk is jönni, azzal nincs baja anyámnak, csak ha én megyek oda vagy ha a nagyszülei meghívnak és akkor nekem oda minek kell mennem.
2021. dec. 11. 12:46
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Feltekeny ennyi

Fel hogy egyedul marad ha te is “lelepsz”

2021. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Anyád féltékeny.
2021. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%
Lesznek még itt bajok rendesen sajnos. Megoldás csak az elköltözés és távolság lesz évi 1-2szeri találkozással.
2021. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!