Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvette a pénzt, amit...

Anyám elvette a pénzt, amit karácsonyra ajándékba adott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám összeveszett velem, mert fel akartam venni egy akkor még vizes pólót. Nyilván megszárítva, szárazon vettem volna fel. Üvöltözött velem, hogy egy szemétláda vagyok és a táskámból, a pénztárcámból kivette a pénzt, mert én azt a ruhát akartam felvenni és nem értettem vele egyet. Mit csináljak?


21 éves vagyok


2022. febr. 6. 00:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%

Anyád egy hü.lye ku.rva, nem értem hogy sokan miért neki adnak igazat.

Az ajándékpénz volt, onnantól már nem az övé. Vagy mi, előbb utóbb a fizetésedet fogja elvenni mert neki szabad?

21 vagy viszont ha kiskorú sem lennél akkor sem lett volna rendes tőle hogy ellopja.

Hogy mit tehetsz? Kérd vissza, ha nem adja vissza akkor fontolgasd az elköltözést, én nem tudnék egy ilyen emberrel sokáig együttélni.

2022. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Én gyerekkoromba a szekrény aljára ragasztottam, vagy képkeretbe dugtam a pénzem
2022. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

😔

Tolunk sosem vettek el, foleg nem az ajandekpenzt. Ha kellett megis valamire segitseg, akkor Anya kolcsonkerte, s visszaadta, amikor tudta.

Nagyon sajnalom, h vannak ilyen szulok.

2022. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%

Szemétláda vagy, mert vizes pólót akartál felvenni?


Más biztos nem történt?


Hogy beszéltél vele?

2022. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%
B.szd ki az ablakon az összes ruháját!
2022. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő belenyúlhat a pénztárcádba, hogy pénzt vegyen ki belőle, akkor te is megteheted ezt. Vedd vissza a pénzed. Amúgy meg bankban tartsd, ne pénztárcában, és onnan nem tudja elvenni.
2022. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, te ennyire ovis szinten vagy értelmileg???

Ha tudod, hogy ilyen anyád, miért nem tartod bankban a pénzedet????

2022. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
Meghallgatnám a másik oldalt is... mellesleg ezek a történetek ilyen előadási mósban inkább egy 15éves szintjén vannak.
2022. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
19-es, milyen előadási stílusban szeretnéd? :))))
2022. febr. 6. 12:41
 20/26 anonim ***** válasza:
49%
Pl olyanban, ami kicsit részletezi azt, hogy milyen a háttérkapcsolatod anyáddal, miert robbant epp most emiatt az ürügy miatt, nyilván nem a póló itt a probléma. Egy kicsit érettebben kéne erre rálátni 21 évesen, erre utaltam.
2022. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!