Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvette a pénzt, amit...

Anyám elvette a pénzt, amit karácsonyra ajándékba adott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám összeveszett velem, mert fel akartam venni egy akkor még vizes pólót. Nyilván megszárítva, szárazon vettem volna fel. Üvöltözött velem, hogy egy szemétláda vagyok és a táskámból, a pénztárcámból kivette a pénzt, mert én azt a ruhát akartam felvenni és nem értettem vele egyet. Mit csináljak?


21 éves vagyok


2022. febr. 6. 00:09
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
91%
Ha van rá lehetőség költözz el. Bankszámlát csak akkor nyiss ha van aktív kereseted van, mert felszámolnak különbözö díjakat, és eluszhat 1ezer forint vagy több is, mint kezelési dij stb.
2022. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom, ennyi szar kommentet.

Az anyukád átbaszott.

Erre nincs szebb szó, amit odaadunk azt nem nyúljuk le mert az lopás.

Anyád egy erkölcstelen szülő, nincs mit agyalni ezen.

2022. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
30%
mennyi pénz volt?
2022. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%

Én egyszer 8 éves koromban találtam egy arany pecsétgyűrűt a lábujjammal a Balatonban. Anyám elkérte, hogy majd ő megőrzi. Mikor később kértem, hogy hadd nézzem meg, azt mondta, hogy már nincs meg, mert bőrkabátot vettek belőle maguknak.

Azóta több aljasságot is elkövetett, és már tudom, hogy sajnos nárcisztikus személyiségzavara van.

2022. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egy 30%-os valaki minden választ lepontozott, tekintet nélkül arra, hogy az a kérdező vagy az anya pártját fogta-e. Egyedül a 18-as kommentnél nincs ilyen - na, vajon miért?
2022. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Úgy látom, azóta már törölték a 18-as kommentet - nem csoda, hisz durva megjegyzést tartalmazott.
2022. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!