Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan ismerősöd, aki még...

Van olyan ismerősöd, aki még az anyjánál/apjánál él (születése óta), és az ő anyja is az anyjánál/apjánál él?

Figyelt kérdés
Tehát három generáció együtt.
2022. júl. 24. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen ismerőseim. De a korom miatt olyanokat ismerek, ahol anyuka apuka házában vállalt az ő gyerekük gyereket, így jön ki a 3 generáció. Tehát a legidősebbek is ilyen 60 év körüliek.
2022. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, mindenki külön él.

N

2022. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyat tudok ahol négy generáció el együtt. Igaz a dédi akkor költözött csak oda,mikor már nem tudta ellátni egyedül magát.


Földszinten dédi és nagyi, emeleten anyuka, az előző házasságából született lánya, a férje és a fia. Egy rémálom az egész, szerintem egyetlen tagja se élvezi a családnak. Ráadásul nagyi és anyu nagyon nem jönnek ki, folyamatos a feszültség, de ők még soha nem is éltek külön egymástól (anyu most 42). Kb 100 nm az élettér.

2022. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak ilyet ismerek, de hozzá kell tennem, hogy a családom nagyobbik fele olasz és Olaszországban is él. Ott az egymás mellett, alatt, fölött élés a megszokott és az elfogadott. Amelyik gyerek valamilyen amerikai trend miatt 5 km-el arrébb vett lakást, az is egész nap a szülői házban van, zömében ott is alszik, legfeljebb "akciókor" megy haza.
2022. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rokonaim 3 generációs házában volt így, de a fiatalok nagyon utáltak ott felnőni. A mátriárcha a "MAMA" volt, akinek mindenki köteles volt engedelmeskedni.
2022. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen.. az 5 éves unokatesóim és a családja
2022. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Négy generáció el együtt. Nagymama, a lánya, unoka és a dedunoka. Mindhárom nő hazas volt, csak addig élt a férjével, amíg a gyerek meg nem született, akkor elvalt, a férjezett nevét pedig megtartotta.
2022. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én! :D.

16 éves vagyok, a szüleimmel élek, értelemszerűen, és mi, a nagypapámmal élünk együtt, az ő szüleinek a házában. Nagyon sok generáció élt már abban a házban. Azt nem tudom, hogy együtt-e, vagy együtt mennyi, de mi most 3 generáció vagyunk, így, ott.

2022. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én is igy nőttem fel.

Családi ház, 2 szintes, kinti lépcsövel, szóval szinte olyan mint 2 külön lakás. Felül laktam én + a szüleim, alul pedig mama és papa. + a dédi is odaköltözött amikor combnyaktörése lett. Szóval életem eleső 8 évében 3 generáció élt együtt, a következö 8 évben pedig 4. De azóta már csak a szüleim élnek ott. Én már rég elköltöztem, dédi + nagyszülők pedig meghaltak :(

2022. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Falvakban azért nem ment ez sose ritkaságszámba.
2022. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!